Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szült 2011-ben Szegeden?...

Ki szült 2011-ben Szegeden? Mit kell magammal vinni a kórházba a saját és a baba részére. Kell szülésznőt választani? Ha igen, kit tudtok ajánlani? Minden segítségnek örülnék. Most várom az első babám.

Figyelt kérdés

2012. jan. 19. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:

bocsi az off-ért de engem is érdekelne, áprilisban ott szülök

27 hkm

2012. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Szegeden szülök idén, de tavaly is ott szültem:)

Szülésznőt én nem fogadtam, csak dokim volt/van. Az összes szülésznő profi és kedves, sem én sem ismerős nem panaszkodott még szülésznőre. Egyébként ha fogadsz akkor kb. 30ezret szoktak elkérni.

Neked és a babának nem sok minden kell a kórházban. Szülés napján és utána is a kórházi hálóingben vagy, vihetsz persze sajátot is, de mivel vérzel meg izzadsz meg folyik a tejed meg minden bajod van, így tökéletes a kórházi hálóing e célra, minden nap akár többször is vehetsz fel frisset. Persze aki saját hálóingbe akar lenni az lehet (szülésnél tilos, csak a kórháziban lehetsz!). Babának szintén nem kell ruha, kicsi kesztyűt (hogy nem karmolja össze magát) és kis vékony pamut vagy cérnasapit nem árt vinni, mert az kellhet. Amúgy ruhát, pólyát, pelenkát, mindent adnak ott. Szülés után 1 csomag betéted adnak, tehát abból legyen nálad még 1-2 csomag. Legyen nálad még wc papír, nedves törlőkendő wczéshez vagy ha bármit le kell törölni. Kényelmes melltartó, kényelmes telifenekű pamutbugyik, vagy eldobható bugyik.

Törölköző, esetleg műanyag pohár, evőeszköz, bár nekem ezekre nem volt szükségem.


Könnyű szülést nektek és boldog babavárást!

2012. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!