Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek sikerült a bébi ovuláció...

Kinek sikerült a bébi ovuláció után 1 vagy 2 nappal és kislány lett a bébi? Jó látom írják, hogy nagyobb esetekben fiú. De mindenkinek?

Figyelt kérdés

Nekem valószínű így jött össze,már azt hittük esély sincs rá,egész héten nem volt párom, csütörtökön nézték reggel volt ovuláció, és mi pénteken este voltunk együtt.

(8hetes vagyok.)


2012. jan. 20. 19:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
18%
Most hallgattam egy orvost a rádioban.Azt mondta,hogy ha savas a szervezeted fiu lesz,ha lugos akkor pedig lány lesz a gyerek.Ennyire egyszerű.
2012. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Hát erre én is kíváncsi vagyok! Pénteken reggel volt ovum, és szombaton voltunk együtt, 7+2 hetes vagyok.

Ja, és kislányra vágyunk :)

Hát iszonyú kíváncsi vagyok XD

2012. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Amit az első írt, nem egészen így van. Valóban a savasság-lúgosság is számít, de nem ilyen szinten, hogy akkor tuti lány, vagy tuti fiú. A másik, hogy valóban az is fontos szempont, hogy az ovuláció-hoz képest mikor történt az együttlét. Ovu után 1-2 nappal tényleg a fiúra van nagyobb esély.
2012. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is meggyőződésem volt, hogy kisfiú lesz, mert két napra az ovuláció után voltunk együtt. Az első ultrahangon azt is mondta az orvos, hogy kisfiú lesz, azóta viszont már biztosan kislány, aminek nagyon örülünk:)
2012. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Manka68 ***** válasza:
96%

Szia!

A hüvely alapból savas, így védekezik a betegségek ellen. Ez az ellenséges közeg elpusztítja a sperma egy részét, de nem válogat a nemek között. Persze a fiúk kicsit kisebbek, de nem annyival, hogy mind belepusztuljon, csak közülük többen esnek neki áldozatul. Minél tovább várakoznak a petesejtre, annál több eséllyel maradnak meg a kicsit nagyobb lányok, de a sok millióból még így is marad elég fiú. Azok a szerencsés kiskatonák, akik ezt túlélik, és találkoznak a petesejttel, megpróbálnak abba bejutni. Szintén többen. Hogy végül melyiknek sikerül először, az szintén szerencse kérdése is, hiába vannak egyre többen a lányok a megmaradtak közül. Elég, ha egy fiú megéri ezt, és ha pont ő lesz a kiválasztott, akkor a baba fiú lesz. Az eredetileg kb 50-50%-os arány eltolódik 30-70%-ra a fiúk irányába, ha a petesejt várakozik és nem ők, de 100%-os esély nincs. :-)

2012. jan. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
Ovu után két nappal voltunk együtt, tudom mert nézték a tüszőt előtte uh-on, és kislányka:)Ö
2012. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

De jó.

Nekem már 2 fiam van. Most a harmadikra van esély, ovu után 1 nappal voltunk együtt. Remélem kislányka lesz, ha lesz.

Egyébként én úgy tudom, a kémhatás pont fordítva van, mint az első írta. Kislánynak savas környezet, fiúnak lúgos környezet kedvez.

2012. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

Mi mindkét lányunkkal ovu napján voltunk együtt!Azegyikkel ovukor szinte a másikkal meg reggeli ovu esti sex!

A 2 éves is kislány és a 25 hetes pocakbabi is csajszi! :)


Mi fiúra gyúrtunk :)Másodszor :)De sabej,már alig várjuk cuncót! :)

2012. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%

Nekem lányom van, ovu napján voltunk együtt és másnap.

Most megint ovu napján és másnap (ovutesztet használtam) és megint lány érzésem van, de nemsokára kiderül.

2012. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
Kb. Az ovu napján vagy utána 1 nappal, mindkétszer. Mindkettő fiú.
2012. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!