Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, kismamik volt/van...

Anyukák, kismamik volt/van köztetek olyan akinek lapos vagy befele forduló mellbimbója van? Kellett használnotok bimbókiemelőt?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vagyok és nekem sajnos ilyen :( Vagy változhat még addig mire megszületik a baba kiemelő nélkül?Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 21. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem kellett szilikon bimbóvédőt, vagy kiemelőt használnom. Kicsit nehézkes vele szoptatni, de hamar megoldódott a probléma, a baba kiszívta ügyesen, 1-2 hónap alatt. Aztán már tudott rendesen szopizni. Nekem mondjuk nagyon fájt szoptatás kezdetben. Nem tudom, ettől-e vagy egyébként is ilyen fájdalmas. Aztán ez is elmúlik.
2012. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen kellett, de tényeg gyorsan kifordult és már a 2. babót várom és mostmár tuti, hogy egyből menni fog a szopizás!
2012. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nekem szoptatás után visszafordult befelé a mellbimbóm, úgy mint régen.
2012. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.És azt akkor kell elkezdeni használni ha megszületik a baba,vagy már előtti el lehet?
2012. jan. 21. 22:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem lapos volt/van.

Vettem bimbóvédőt még terhesség alatt, de nem gondoltam volna, hogy tényleg használnom kell.

Végül kezdetek óta úgy szopott a lányom. A bimbókiemelő nekem semmit nem hatott :|

A lányom bimbóvédővel szokta meg a táplálkozást és semmi problémánk nem adódott, amíg volt tejem. Nagyon ügyes volt és kitartó baba mindig :]]]

2012. jan. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem nagyon befelé forduló, vettem ilyen kütyüt amire egy fecskendőt kell tenni és a harangból kiszívja a levegőt és elvileg kiemeli a bimbót, hát nekem az se emelte ki,semmi egyéb sem segített, a fiam nem is tudott szopni, viszont fejni nagyon jól tudtam de sajna csak három hónapig, utána elapadt.
2012. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem Avent kiemelőt, de utáltam, hogy szinte állandóan hordani kell, és mivel terhesség alatt nem nagyon használható, szülés után kezdtem el, viszont akkor meg már a tejet is szívta a cicimből, nem csak a bimbót, és gyorsan eldugult. Úgyhogy vettem egy Chicco bimbókiemelőt, ami úgy működik, mint egy picike mellszívó, és közvetlenül a baba mellrehelyezeése előtt megpumpáltam vele a cicimet, kiszívta a bimbót és már ment is a dolog. Egy idő után meg már ez sem kellett. Szóval az utóbbi jó befektetés, sokkal olcsóbb, mint az Avent, csak vigyázni kell rá, mert törékeny. terhesség alatt nem fog változni a bimbód, csak nyújhatóbbá válik, de ez érdemben semmit nem jelent.
2012. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen beforduló mellbimbóm van,semmivel sem tudtam kiemelni,még a chicco-sal sem amit előttem írtak.Avent bimbóvédővel szoptattam 15 hónapig.Nagyon ügyes volt vele a kisfiam a legelejétől./ hónapos koráig csak szopizott.És mivel ugyanolyan volt mint a cumisüveg,azzal sem volt gondunk,hogy üveg után szopizzon:)
2012. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok! Igazából én is kérdeznék. A bimbóvédőtől hólyagos lehet a kicsi ajka? Mert az előző szoptatásnál mintha vízhólyagszerűt láttam volna nagy területen. Ezt mivel lehet kezelni?
2016. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!