Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Letudnátok nekem írni milyen...

Letudnátok nekem írni milyen az a hasszurka és mikor kell neki jelentkezni?

Figyelt kérdés
négy hetes vagyok és nagyon félek,hogy valami nincs rendben.Mindjárt megjön érzése három nap után elmúlott és aztán két napig meg erős hasgörcs volt de csak a bal oldalon,olyasmi mint a pete érésnél van csak erősebb,aztán ez is gyengült.Most már csak pisilés után fáj az alhasam.Bocsi a buta kérdésért,de nagyon aggodok.
2012. jan. 22. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy kötelezően kell jelentkeznie ennek a fájdalomnak, hasszurkálásnak.

Én mensi körül azokat éreztem mint amúgy is szoktam, mindjárt megjön érzésem volt, picit görcsölt a hasam és ennyi.

Nekem nem fájt a hasam pisilés után, de terhességben bármi megtörténhet, bármilyen tüneted lehet, anélkül, hogy baj lenne.

Ha fájdalmaid vannak, vérzel, akkor menj el dokihoz. Vagy akár amúgy is menj el, hogy megnyugtasson!

2012. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia!Köszönöm a válaszod.Hála az égnek vérzésem nincs.
2012. jan. 22. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!