Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok, és mindenem...

32 hetes vagyok, és mindenem fáj! A derekam, hátam, szemérem és a farcsontom, de sokszor megmozdulni sem birok. Mit tehetnék hogy jobb legyen? Egyáltalán normális ez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen normális,ne aggódj!

Nálam ez már kb.2hónapja így van!

Készül a tested a szülésre,próbálj meg minél többet pihenni!

Csak annyi házimunkát csinálj,ami "jól" esik!

Boldog babavárást!

33hetes km

2009. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, én épp most töltöttem be a 33. hetet, az én dokim azt mondta hogy rendszeres tornával és min. 3 liter folyadék bevitellel (a legjobb a szénsavmentes víz) lehet enyhíteni ezeken a problémákon. Jobbulást!
2009. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor fáj a hátad? Nekem csak akkor, ha ülök, mint pl. most. Ha fekszek, akkor megkönnyebbül a gerincem,. Reggelre viszont nagyon fáj a combcsontom, nem tudom, hogy az miért lehet.

33 heteske

2009. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, normális, hiszen egyre nagyobb a pocaklakód és már mindenedt nyomja. Én ugyan már túl vagyok rajta, de élénken él bennem minden. Még csak 28 hetes voltam amikor befordult a babám, mert csak úgy fért el kényelmesen. Én kicsi vagyok, Ő nagyon nagy volt. A legfontosabb, hogy pihenj, pihenj,pihenj és naponta legalább félórát sétálj.Kitartás.

Egy 6 hónapos kislány anyukája

2009. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!