Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki mostanában csinált...

Valaki mostanában csinált esetleg GENDER MARKER baba neme tesztet? Aki esetleg tesztelt- eredménye jó lett végül?

Figyelt kérdés
Nemrégen hallottam erről, kipróbálnám szívesen..de tényleg megbízható?
2012. jan. 24. 15:17
1 2 3
 1/21 Atroposz ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Nem sokan csinálnak ilyen tesztet mert nem lehet bennük megbízni,hátha neked sikerül.

2012. jan. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2012. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2012. jan. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a teszt mennyibe kerül?
2012. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam 6900Ft +400Ft postával együtt...
2012. jan. 27. 14:24
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Én fent vagyok egy fórumon. Ott 2 lány is csinált pont ilyen tesztet és egyiknek sem jött be. Mindkettőnek rózsaszín lett, kislányt mutatott és kisfiúk lesz 100%.

Szóval szerintem kamu. Ennyi pénzért menj el inkább egy 4D-s UH-ra, ott is kiderülhet a neme. Ha meg még nagyon kicsi, akkor pár hetet várnod kell. Szerintem felesleges pénzkidobás.

2012. márc. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%

Valóban felesleges pénzkidobás, azonban rendkívül magas a szenzitivitása: 50-50%, és ezzel bizony már jó üzletet lehet indítani. A módszer, amely szerint működik puszta feltételezés, megfelelő klinikai adatok hiányában. Két módszer létezik egyébként a baba nemének a meghatározására: ultrahang, illetve vérteszt. Utóbbi nagyon szigorú ellenőrzés mellett végzik, nagyon kevés helyen és nagyon drága. 12. hét előtt pedig abszolút nem (azért, hogy pusztán emiatt ne lehessen szó abortuszról). Ennek az indikációja egyébként valamilyen nemhez kötötten öröklődő betegség kiderítése lehet, ha alapos gyanú merül fel. A költsége nem 6-7000 forint, hanem ennek sokszorosa.


Lényeg a lényeg: így nem derül ki, nem érdemes beszerezni, és valóban jobb a 4D uh helyette, hiszen még képed is lesz a Piciről. :)

2012. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%
én sajna úgy jártam, hogy nem mutatta meg magát még 4d-n se, pedig tornáztattak rendesen :-DDD 30-40 éve még a terhességi teszt volt ilyen misztikus mint most ez. Mért lenne hihetetlen, hogy kimutatja a nemet, hisz pl a fiús anyukák jobban szőrösödnek, mert a fiú baba tesztoszteron szintje magasabb... én hiszek neki..
2012. ápr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez sem igaz. :)
2012. ápr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

ebayen rendelve szallitassal 4-5000 ft volt

lányt jelzett-lány lett

2012. ápr. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!