Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Összepakoltam a korházi...

Összepakoltam a korházi cuccomat! Rákukkantanátok? Esetleg mi hiányzik! Köszönöm.

Figyelt kérdés
Hálóingek,könös,papucsok,bugyik,betétek,zoknik,türülközök tisztálkodási szerek,mellszivó,melltartóbetét,szopis melltartó,kés,kanál villa,konyharuha,pelenka,positörlö.ásványviz,szölőcukor,fényképezö !!!Esetleg ha valamit kihagytam volna megirnátok!!!köszönöm
2009. máj. 29. 10:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
37-km
2009. máj. 29. 10:19
 2/14 anonim ***** válasza:
Melltartóbetét, mellbimbóvédő kenőcs. Az iratok!! Neked hazamenős ruha. WC papír, nedves is. Mobiltöltő. Manikűrkészlet (nekem mindig a legrosszabkor szakad be a körmöm :-) KB. ezekez vinném még!
2009. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Cumi!!! hátha kell!!!
2009. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
a picinek ruha
2009. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
papírülőke a vécédeszkára!!! Dm-ben drogériákban lehet kapni, picike zacskóban van. Sokkal könnyebb úgy pisilni-kakilni, ha rendesen rá tudsz ülni a klotyóra!
2009. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
pohar,popsikrem nem bizti hogy adnak
2009. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

mindenképp vigyél bimbóvédőt! zokni, hajgumi, algopirin, zsebkendő!


csinál egy külön kis szülőszobai szatyrot!

2009. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

En nagyon ajanlanam neked a glicerines kupot ami megkonnyiti majd a wc-zest es nem kell erolkodnod, igy is gyengebb leszel szules utan meg hat ott alul is fajni fog egy ideig. Azt nem tudom, hogy van-e aranyered de kenocsot is tehetsz be aranyerre, sokat fog segiteni.

En apanak meg rakok be energiaitalt, hogy birja a gyurodest meg olvasni valot ha netan bentartanak valami miatt joval a baba szuletese elott.

Esetleg papirzsepi. :)

Boldog babavarast es konnyu problemamentes szulest kivanok nektek!!! :)

2009. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,köszönöm szépen a segítséget!!mindenkinek szép babázást kívánok!egy izgúlos kismami
2009. máj. 29. 10:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Plussz elem vagy töltő a fényképezőhöz is, a párodnak is innivaló és ennivaló.

Ha ez segít:

[link]


Bár eléggé leírták még a többiek, én még tapasztalatlan vagyok. :)

Könnyű szülést kívánok!!!!


21 hetes kismami

2009. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!