Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes ikerterhességnél az...

12 hetes ikerterhességnél az normálisa a két babó picit kisebb mint az átlag? Pár miliről van csak szó.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze,hiszen ikreknél ez mondhatni természetes, ne aggódj,és nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!

23 hetes kismama

2008. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ikerk mindig kisebbek, osztoznak egy normál baba súlyán. Ne félj:-)
2008. ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Ez még változni fog, de egyébként teljesen normális. Előfordul egyes babáknál is, hogy pár milivel kisebb mint az átlag. A két babó közül is az egyik mindig kisebb lesz. Én most 25 hetes vagyok 1 fiú 1 lány van a pociban. A kisfiú mindig a adott hét értékének megfelelő vagy túlhaladja. A kislány mindig egy kicsit alatta van. Már nem emlékszem pontosan melyik héten volt 500g az átlag, a kisfiú 515g, a kislány 485 g volt. A hosszuk is ugyanígy alakult. Szerintem ha nem tér el kórosan az átlagtól minden oké. Nekem minden 2.héten mennem kell dokihoz és én is azonnal nézem a méreteket meg a hosszukat. Ne aggódj és nagyon vigyázz magadra, mert 2 babát kihordani kicsit más mint 1-et.

Boldogságos, problémamentes babavárást kívánok.

2008. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!