Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha most megkívántok valamit,...

Ha most megkívántok valamit, képesek vagytok még nekiállni főzni vagy sütni?

Figyelt kérdés
Én most tettem föl zöldséglevest:)
2012. jan. 30. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor volt terhesség alatt, hogy megkívántam valamit.. De, hogy őszinte legyek, baromira nem álltam neki fél10-kor levest főzni. Azért nem vagyok ennyire pörgős :))

Sőt, hamarabb rendeltem egy jó gyros tálat.


2010 szilveszter reggelén pedig úgy keltem fel, hogy: "Ananászkonzerv!"

Párom nem értette mi a gond, azt hitte, hogy álmodom/álmodtam. Aztán ránéztem és közöltem, hogy ananászt akarok enni! Elment boltba és hozott. Ettem belőle kemény 1 karikát és hányingerem lett. (ez 2 hónapos terhesen volt)

Ezután közölte velem, hogy innentől 5× gondoljam át, hogy mi kell vagy mi nem!


De előfordult, hogy étteremben 1 órán keresztül nem bírtam dönteni 6 hónapos terhesen, hogy mit egyek. Szerencsére ketten voltunk (+ a lányunk), de párom munkából jött és farkas éhes volt.

Végül az étterem ajándéka képen kaptunk két hatalmas fagylaltkelyhet ajándékba. Na, annál finomabbat még nem ettem!

2012. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel akár este fél 11-kor is főztem tejbedarát, vagy csináltam mákos gubát. (Sajnos nagyon meg is híztam, 20 kg ment fel rám.)

Most 16 hetes vagyok, éppen véget ért a hányós időszakom szóval még nem volt ilyen. :)

2012. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a pénz!Arról nem is beszélve,hogy akármit is kívántam meg;mire rávettem magam arra hogy megcsináljam baromira elment tőle az étvágyam.Alapból nem vagyok egy lusta típus,de a terhesség alatt teljesen megváltoztak az igényeim és 10 percenként változott mi esne jól.Így aztán már neki se álltam megcsinálni.Szégyen,nem szégyen ez van! :)
2012. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

IGEN! :))) Palacsintát sütöttem, rendszeresen, éjjel fél egykor (amúgy is későn fekszem, plusz az elején aludtam kb. egész nap). Az a szép benne, hogy kiderült, hogy teljesen hülye vagyok, és kondicionálhatatlan, ugyanis mindig hányingerem lett tőle, és ennek ellenére mindig ugyanúgy rápróbáltam. :) Hízni hál'Istennek nem híztam, mert ez az egy volt, amit legalább meg tudtam enni... :)))


25 hkm

2012. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát főzni nem álltam neki de a vége felé az éjjeli evések bizony rendszeressé váltak.
2012. jan. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Ennek ellenére nem híztam sokat.

2012. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lusta vagyok hozzá, és nyűgös is, és kívánós sem vagyok, inkább fintorgós.

Viszont ha megéhezem eszem, csak általában egy szendvicset, ha késő van.

Vagy egy kis gyümölcsöt. Szóval amivel nem kell melózni.

2012. jan. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én képes voltam bárminek neki állni,ha kívántam.

Egyrészt mert addig nem bírtam másra gondolni csak arra az ételre,másrészt meg a családunkba többen elvetéltek már azért mert nagyon kívántak valamit és megvonták maguktól.Ugyanis a baba kívánja olyankor,nem pedig a kismama.Nem szabad fél vállról venni,mert tényleg komoly következményekkel jár.

2012. jan. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Olyan jóízűen megettem két hatalmas tányér levest....:))A tejberizs is állandó éjjeli kísértés nálam! Még nem híztam egy kilót sem,igaz még csak 8 hetes vagyok:)Az a baj,ha késő este bekajálok,nincs egy szikrányi lelkiismeretfurdalásom sem! Ti megbánjátok,hogy ettetek?
2012. jan. 31. 07:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia.Szerencsere ehetek barmit,barmikor nem hizok.Az elso terhessegnel is nagyon kivanos voltam,sot egyszer elofordult hogy elkezdtem sirni mint egy ovis gyerek mert a ferjem nem volt hajlando hozni nekem subway-es szenyat.

Van hogy este 10kor fozok tejbegrizt vagy 11kor barack konzervet eszek ha megkivanom.

2012. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!