Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leendő kétgyerekes anyukák,...

Leendő kétgyerekes anyukák, hogy oldjátok meg a már meglévő kicsi (3éves) gyerek felügyeletét, akkor mikor indulni kell a kórházba? Mindenkihez oda cuccol hetekre a nagyszülő? És azt hogy bírjátok, bírtátok ki?

Figyelt kérdés
A férjem jót akarván lebeszélte anyósomékkal, hogy itt alszanak és itt lesznek nálunk, persze ha menni kell akkor ez jó ötlet, de nagyon tartok tőle, hogy csak idegeskedni fogok mindenen és zavarni fognak ebben a két hétben.
2012. jan. 31. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk majd csak akkor jönnek ha beindul 12km-re laknak!Éjjel is bejönnek simán!


Nálatok messze laknak?


Mi megegyeztünk,hogy jobb a békesség Így csak akkor jönnek,éscsak addig maradnak amíg Apa haza nem ér!


Én most voltam ben sajnos karácsonykor 2 hetet,ez a megoldás vált be,hogy Apa lánya kettesben,ha segítség kell,vagy Ők metek mamáékhoz,vagy anyósomék jöttek!De nem nagyon kellett!hozzám meg jöhettek együtt! :)

Anyósom főzött nekik! :)Meg néha a férjem is!2 éves a lányom!

2012. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem örülnék, ha ide cuccolának. Nekem a tesómék közel laknak, ő volt a lányommal.
2012. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó hetekben mindenki készenlétben állt és ugrásra készek voltak. Cuccok összepakolva, minden kikészítve.

A "nagynak" is bekészítettünk 1 váltás ruhát, játékot és 1-2 kedvenc holmit.

Amikor idő van, akkor attól függően, hogy mikor történik, vagy a nagyszülők jönnek át vagy mi beadjuk a gyereket. Ha éjszaka, akkor ők jönnek, ha nappal, akkor mi visszük.

2012. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hozzánk nem cuccol senki.amikor beindul a szülés,vagy esetleg befektetenek akkor onnantól kezdve az én nagymamám fog vigyázni a 2 éves lányomra.amikor hazajöhetünk a picivel akkor a lányom is hazajön.nem kell azért odacuccolni.
2012. jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

mi konkrétan halálosan összevesztünk anyóssal mikor ideköltözött a második gyerek születésekor. Agyamra ment és belátom asmúgy is feszült voltam minden bajom volt és vmi kis hülyeség előjött na és akkor mindent rámzúdított hogy hálátlan nőszemély vagyok stb...

szerintem ez olyan érzékeny időszak meg nekem mindenem fájt s,tb. amikor nem tud az ember egyfolytában 24 órában másra tekintettel lenni, kedveskedni és "viselkedni".

Segítsenek amiben tudnak (ezt most neked írom tanácsként) de ne költözzenek oda....

2012. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Mi ezt úgy csináltuk, hogy egy keddi napra voltam kiírva, és előtte vasárnap eljöttek a nagyfiamért a szüleim. Én meg végig "imádkoztam" nehogy előbb kelljen bemennem a kórházba. Szerencsére a kiírás előtt egy nappal megszületett a második babám. Mire hazaértünk a kórházból a szüleim hazahozták a nagyfiamat is. Aztán mentek is haza. Nálunk nem is lenne hely, hogy akárcsak egy éjszakára is elszállásoljunk valakit.

Bár én egész terhességem alatt ezen paráztam, hogy mi lesz a nagyfiammal, mert én a férjem nélkül be nem mentem volna szülni. :)

A B terv pedig az volt, ha beindul a szülés, szólok szüleimnek, akik 130 km-re laknak, hogy jöjjenek azonnal. Azt a 2 órát valahogy csak kihúztam volna otthon. Nemrég költöztünk Pestre, így nekünk se rokonunk, se ismerősünk, barátunk nincs akinek szólhattunk volna, hogy vigyázzon a nagyobbra.

2012. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem laknak annyira messze 18km, de nincs kocsijuk nem tudnak vezetni,és a közlekedés meg nem az igazi és éjszaka a nagyon parás, sokat meg várni nem fogunk tudni, mert a lányom is nagyon hamar megvolt.Nem tudom mi lenne a jó, mert amúgy sem tolerálom hosszan őket.
2012. jan. 31. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!