Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 artéria fut a köldökzsinórba...

1 artéria fut a köldökzsinórba, aki sorstárs tapasztalat csere?

Figyelt kérdés

Kérném csak az válaszoljon akinek ugyanez a helyzete.

Minden rendben zajlott a terhesség alatt?Volt e valami probléma?Egészségesen született meg a bébi?Stb..

Itt beütöttem a keresőbe és nem adott ki túl sok eredményt.

Kérlek osszuk meg egymással a tapasztalatokat.

Köszönöm



2012. jan. 31. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm kislányának is ez volt először nagyon megijedtek de szoros uh kontroll alatt sem derült ki semmi egyéb eltérés. Most már 7 hónapos szép nagy lányka egészséges semmi baja!!!
2012. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyan ez volt. 24. héten vették észre. Végig minden rendben volt a babával. A dokim a 36. héten befektetett a kórházba, mert túl elővigyázatos volt, de ott mondták, hogy ez elég gyakori, csak nem mindig veszik észre.

Hetente volt Uh és flow, valamint naponta ctg. Rendben ment minden.

40+2 hétre 3540g-al és 57 cm-el született a lányom természetes úton 16 óra alatt. :)

Nyugi, nem lesz semmi gond, ez nem olyan nagy probléma, mint aminek hangzik. Azért kellett gyakran UH-ra menni, hogy rendesen működik e a keringés, elég tápanyag jut e a babának.

Hányadik héten jársz?

2012. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos nagy lány már a drágám, semmi baja nincs!!! :)
2012. jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az első vagyok mi is minden rosszat hittünk erről mert legtöbb helyen csak azt írták hogy mindenféle egyéb fejlődési rendellenességgel jár vese, szív stb. de semmi egyéb nem volt a kislánynál. Ja a születési súlya olyan 2800-2900 körül volt de szépen összeszedte magát idekint :) 4 hónaposan már 7 kiló és 70 centi volt:))
2012. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
22. Hétben járok.A dokim nagyon megnyugtató volt,de bárhogy nézem ezt még ő is rendellenességnek hívja.Egyre több sorstársal beazéltem és eddig nem hallotam.semmi rosszat.Kezdek megnyugodni.16 óra te úristen.Te hős vagy.Gratula.Engem nemtudna befektetni a doki mert itthon van egy egyéves nagylány akit max 1hétre tudnék itthon hagyni.Ez lehet baj?
2012. jan. 31. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogy baj! Én 5 percre lakom a kórháztól, mégis befektetett. Kellettem a statisztikához. Sote I. oktató kórház. Kellett egy ilyen kismama is, akit mutogathattak, hogy na ő azért van itt, mert... :D

Közben az osztályos orvos és az összes többi kisdoktor azon röhögött, hogy én mit keresek benn. :) 4 hetet voltam benn emiatt, és az első 2 hétvégén hazajöttem, mint egy kollégiumból. Na ennyire volt gázos a dolog. :)

Ne izgulj, ha "csak" ennyi a baj, akkor nyugodj meg. Tény, hogy rendellenesség, de nem olyan veszélyes, mint amilyennek tűnik.

Mi is rögtön el kezdtünk utána kérdezni, és nagyrészt azt mondták más dokik és szonográfusok, hogy ez nem is olyan ritka jelenség. A terhesség végén van inkább jelentősége, mikor a baba már nagyobb és nagyobb a tápanyag és oxigén felvétele. A 16 óra nem nagy dolog ám, első baba volt. :) Van aki ennél sokkal tovább húzza.

2012. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!