Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasfajas 23 hetesen. Szerintet...

Hasfajas 23 hetesen. Szerintetek baj van?

Figyelt kérdés
23 hetes terhes vagyok es ma delutan ota nagyon faj ( kicsit olyan menzi szeru vagy nem is tudom ) a hasam meg a derekam korbe. A babat erezdtem mozogni de kicsit felek, hogy mi lehet ez. Szerintetek baj lehet? Menjek orvoshoz vagy mit csinaljak? Elore is koszi a valaszokat....
2012. jan. 31. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menj orvoshoz azonnal!
2012. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvos? Vehetsz be magnéziumot is, az oldja a görcsöket, sokaknak szedni is kell szinte egész terhesség alatt.
2012. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, a magneziumot nekem is rendszeresen szednem kell, 3x2-t naponta. Ma is bevettem mint eddig mindig!Beulok egy kicsit a furdokadba, ha utana sem mulik el akkor elmegyek az ugyeletre szerintem. Nem akarom, hogy valami baj legyen
2012. jan. 31. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetnek ilyenkor is már összehúzódások, de ha nagyon fáj, és főleg ha hosszan, akkor mindenképp lásson orvos, nehogy baj legyen! Ártani nem árt és legalább megnyugtat, ha tényleg minden rendben! És pihenj sokat addig is!
2012. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
JObban vagy???????????
2012. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!