Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hkm vagyok, és kinyílt a...

30 hkm vagyok, és kinyílt a méhszájam. Ha 2 hét múlva jobban tágul akkor korház. Baba jólvan, első gyerkőc lesz. Akinek kinyílt meddig húzta? ágynyugalmon kívül mit csináltatok még?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a 34. héten nyílt ki 1 ujjnyira. Befektettek, kaptam egy csomó gyógyszert, 38+6 napra szültem.
2012. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Szia, milyen méhszájértéket írt a doki a papírodra??
2012. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a tölcsér 15 mm széles,12 mm mély.ez van a papíron.azt mondta határeset hogy ne küldjön kórházba.
2012. febr. 2. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem vágom:) azt hittem ilyen számsort írt ami a méhszájnyílását vagy zártságát jelöli, pl nekem most 2100 ami azt jelenti, hogy külső nyitott egy centire a közpéső és a belső meg zárt, ezzel még húzhatom én is a végéig is akár..Minden esetre vigyázz a fertőzésekre ha már nyílsz, no szex és no forró fürdő.
2012. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
belső nyílt ki:( hát remélem hogy minden rendben lesz.
2012. febr. 2. 15:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 31 hetesen beindult rendesen fájásokkal a szülés! :(

Infúzióval tartották vissza, de: elment a nyákdugóm teljesen elvékonyodott a méhnyak és kinyíltam két ujjynira!(ilenkor már nincs kívül belül mert vékony a méhnyak!) d e számsorral 1222 lett volna!



1 hétig nem engedtek haza,majd a 35. hétig kellett szigorúágynyugalmat tartanom!Utána (mert elérte 34 hetesen a 3 kilót) mindent csinálhattam!És már magnéziumot sem kellett szednem!39+4-re szültetett meg a lányunk!


Szóval mi jó példák vagyunk! :)

Kitartás és minden jór kívánok!Próbálj nyugodt maradni!

2012. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hm, így már értem, utsó válaszoló, örülök, hogy jó lett a vége a történetnek. Kedves kérdező neked pedig csak jót kívánok, pihenj nagyon sokat !!
2012. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
31+4 naposan vizsgált a doki és 1000 méhszájat állapított meg. Másnap kórház, azóta itt fekszünk, most vasárnap töltjük a 36. hetet. A fekvésen és a mosdóba járáson kívül semmit nem csináltam. A jövő héten talán haza mehetünk, de azzal "biztatnak" mire hazaérünk már fordulhatunk is vissza szülni. Javaslom, hogy pihenj minél többet, de minden ember más, másképp viseli a dolgot és másképpen alakul a helyzete is. Ilyen helyzetben sztem jobb elővigyázatosnak lenni, én nagyon meg voltam rémülve, hogy a bébike előbb kibújik és koraszülött lesz. A legteljesebb ágynyugalom sem garancia mindenre, de ez a legtöbb amit tehet az ember + szedi a magnéziumot, vagy amit a doki javasolt. Kitartás, egyébként simán ki lehet húzni min. a 36. hétig.
2012. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!