Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményed az alábbi fiú...

Mi a véleményed az alábbi fiú nevekről?

Figyelt kérdés

Alarik (Ali), Áron, Dante, Koppány

Adnád az Áront Nagy vezetéknévvel? És a Dantét úgy, hogy a bátyó Dániel (Dani)?


Köszi a válaszokat! Óriási bajban vagyunk a fiú nevekkel, egyszerűen egyik sem az igazi. :(


24 hkm


2012. febr. 3. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

mi ezért csináltunk 2 lányt.


de komolyan mi is bajban lettünk volna. még 1 név sem volt ami tetszett volna, de a második is lány lesz szerencsére (már mint név szerencsében).


Szóval Alarik nagyon külföldies, olyan mintha eszmeraldát adnál neki.


Àron jó

Dante szerintem hiába külfldies de ismert, habár kicsit idegen, de nekem tetszik azért.


Koppány meg olyan nem is tudom, olyan rossz érzésü név nekem.


nagy Dante elég bután hangzik

Nagy Àronnal nincs semmi baj.

2012. febr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát Danténak semmi szín alatt nem nevezném a gyermekem. :))

Az Áron tetszik ezek közül.

2012. febr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül az Ali tetszik nagyon, a fiam Gergely most a második ha fiú lett volna akkor Mózes lett volna a neve, na de nem nőtt kukaca így Leila lesz:) szerintem a Mózes nagyon szép név, Moyetnak szokták becézni, ritka név.Az Áront nem adnám a Nagy vezetéknévvel amúgy igen. Ha nektek tetszik a Dante akkor adnám annak ellenére, hogy a másik gyermek Dani.Boldog babavárást.

34hkm

2012. febr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam Áron, de a Nagy vezetéknévvel én sem adnám.

A többi nem tetszik.

2012. febr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam Áron lesz, de ha te nem szeretnéd Nagy vezetéknévhez adni, szerintem szép helyette az Ármin. A Koppány nem rossz, nekem tetszik még a Hunor is. A másik kettőt én nem adnám. Ha a bátyó Dániel, és D betűset szeretnél, hogy hasonlítson akkor Dávid vagy Dénes.
2012. febr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Dorián is szép és az Arnold is.Ezek közül egyiket sem adnám.
2012. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát nagyon megértelek! Ha a második gyermekünk is fiú lett volna (bár még nem született meg, így még lehet az)akkor nagy gondban lettünk volna. Én 15 éves koromtól tudtam mi lesz a gyermekeim neve, de csak akkor ha külön neműek lesznek, különben gáz lett volna.

No lényeg a lényeg igazán nem tetszenek a nevek amiket írtál. Az Áron nem lenne rossz, de mostanában rengeteg van, és a Nagy vezetéknévvel szerintem nem jó. Nem tetszik esetleg a Keve vagy a Zoárd? Ha mégis fiú lesz nálunk a második baba, akkor én ezek közül fogok választani, illetve amelyik előbb eszembe jut majd a szülőszobán.:-)

Boldog babavárást! 33 hetes kismama

2012. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddig érkezett válaszokat!

Az a baj, hogy tényleg csak ezek esélyesek, mert a többi, ami nekem tetszene, a férjemnek nem, vagy fordítva.

(Nekem a Bendegúz, Benedek, Emmett, Hunor, Noé, Olivér, Zétény, neki az Arnolt, Tas, Cirill)


Ha valami csoda folytán mégis lány lenne (de 4D-n még le is mérték a kukit, szóval...) Véda lenne a neve.

2012. febr. 3. 13:25
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

a Nagy Áron- hát nem tudom- kicsit furcsa... nem adnám. A Koppány nekem tetszik, a Nagy Koppány viszont nem hangzik olyan szuperül, de szerinem ez a legjobb a 4közül. Dante és Ali az nagyon NEM. :)

Remélem tudtok majd dönteni.

Nekünk a 3.fiunk születik nemsokára, de lánynevet egyet sem találtunk soha- egyiknél sem, ami tetszett volna, úgyhogy én örülök, hogy fiuk!!: )

2012. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!