Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Salgótarjánban 4D, hol,...

Salgótarjánban 4D, hol, mennyiért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdekelne, hogy Salgótarjánban hol csináltathatok 4D-t, és mennyibe kerül? 4 éve a kórházban volt az tudom, és 10000-be került a képekkel és CD-vel együtt. Köszönöm előre is!


2012. febr. 3. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, salgótarjáni vagyok, második babával várandós.

1,5 éve szültem a kislányomat, Kórház UH, 4D, előzetesen be kellett jelentkezni. 10.000 Ft volt akkor is. Rendesek voltak, mert 3 alkalommal szinte semmi nem látszott a babából, hol aludt, hol rosszul fordult...s amikor nem volt "értékelhető" eredmény, akkor nem kértek pénzt hanem visszahívtak pár nappal későbbre.

Most 23 hetes terhes vagyok a 2.babával, de Pestre mentünk, a legjobb helyre, legmodernebb UH gép, rendes és alapos szakorvosokkal, Magzati Diagnosztikai Központ. 12.000 Ft volt, de megérte. Így én nem megyek most is Salgótarjánban.

Hány hetes vagy? Semmiképpen nem akarsz Pestre felmenni? Nem sokkal drágább ott sem és össze sem lehet hasonlítani a körülményeket, a gépeket.

2012. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!