Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj a szeméremdombom....

Nagyon fáj a szeméremdombom. Mi ez? Bőv lent

Figyelt kérdés
ma töltöm a 36.hetet,kb 3-4 hete már fáj a szeméremdombom,alul,meg oldalt a nemiszervemnél. a doki azt mondta,van ott mélyen egy visszér,és valószínű,hogy az.már szinte menni is alig bírok,z alvás meg kész gyötrelem,csak háton tudok aludni,ha már majdnem a fenekem alatt van egy nagypára,úy van felpolcolva a lábam.így kevésb fáj,de így meg sokszor arra ébredek,hogy a ygereknek nem jó,mert úgy izeg-mozog,alig kapok levegőt.a nagylányom lassan 2 éves lesz,pont mikor a kistesó születik,annál a terhességnél nem volt ilyen,ott "csak" vizesedtem.az most eddig nincs.gye meg fog ez a fájdalom szűnni szülés után?néha annyira elviselhetetlen,hogy potyognak a könnyeim,pedig nem vagyok sírós fajta,jól tűröm a fájdalmat.volt valakinek ilyen??
2012. febr. 6. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
az legnagyobb méhtartó szalag is ott tapad, elképzelhető, hogy az fáj, nekem is baromira fájt mind a két terhességnél, aztán a szülés után azonnal megszűnt
2012. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönm,ez NAgyoN-naGYON megnyugtató!!jó egészséget!!
2012. febr. 6. 10:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! 34 hetes vagyok es nekem is olyan rettenetesen faj az alhasam, illetve a szemeremdombom ( neha el sem tudom donteni, h az meg a hasam e vagy sem), h pl gyaloglasnal nekem is potyognak a konnyeim. Tudom mit erzel, borzalmas, en neha ugy ketsegbeesek, h semmihez sincs kedvem. Raadasul mindenki furan nez ram, mint egy ufora, mondvan, h na aztan neki semmi ilyen fajta problemaja nem volt. Mintha ezzel segitene nekem. Ez meg lelkileg is megvisel. En raadasul gorcsolok, kemenyedek is, ujabban a kozerzetem is rossz, lassan mar az utcara sem merek kimenni, pedig neha muszaj.

Kitartast, neked meg kevesebb van mar mint nekem. Gondolj arra, h nemsokara a baba karpotol mindenert. engem mar csak ez az egy nyugtat. Ja, es nekem is 2. terhesseg, elsonel semmi ilyen nem volt.


Minden jot, konnyu szulest!

2012. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kszönöm,neked is!a keményedésekre szedjél magnéziumot,még lehet.most volta dokinál,az ultrahang szerint az utóbbi 3 hétben majd' 80!!!!!dekát hízott a picúr,lehet hogy ezért szenvedek annyira....
2012. febr. 7. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
2. valaszolo vagyok: igen, ilyenkor mar heti 20-25 dekat hiznak, valoszinu ezt is erezzuk. Mekkorara saccolta a gep a babadat? En babom allitolag nagyon nagy, 32 hetesen 2530 g ra saccoltak.
2012. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2800gr-ra,36+1hetesen.mondjuk a lányomra is az mondták anno,lesz 4 kiló is,aztán 3150-nel született végül...
2012. febr. 8. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!