Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetet töltöttem és még 5...

34 hetet töltöttem és még 5 kg-ot sem híztam?

Figyelt kérdés

A a baba sulyát a multhéten és 2650grammra tippelte az orvos. Mindenkinek nagyobb a pocakja mint az enyém. Még valakinek félidősen is. 3 hét alatt egy dekát sem híztam. Mindenki azzal idegesít, hogy mit fogok szülni ha hasam sincsen. Pedig terhességem előtt hatalmas étvágyam volt, mióta kismama vagyok meg sosem vagyok éhes, csak azért eszek, mert lelkiismeret furdalásom van a baba miatt.

Van/volt valaki így mint én?


2012. febr. 6. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! 34 hetet toltom szerdan, es eddig 2,5 kilot hiztam. Neha visszafogyok fel-1 kilot, nem is ertem. Kevesebbet eszem mint nem terhesen, de azert eszem. Viszont nekem a pocakom eleg nagy, es a babat is 32 hetesen 2500 g ra saccoltak. Szoval o no, tulzottan is. De a te babad is jo nagy ha 33 hetesen 2650 g volt.

En is pont ugy vagyok mint te, terhesseg elott jo etvagyam volt, terhesen meg meg egy igazi jot nem ettem. Rajtam latszik, h hatarozottan fogytam, csak a nagy hasam van, de fenekem, combom, mindenem lefogyott. Neha aggodok, mert azert nem ez az altalanos.

2012. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Én előző babámnál felszedtem 17kg-ot és hatalmas pocim volt és a végén nagyon nehézkes és rossz közérzettel voltam. Most 14 hetes vagyok és eddig semmit nem híztam sőt 9kg-ot fogytam mert nincs étvágyam abszolút. De én örülök neki, mert szerintem így könnyebb lesz a vége felé. A babád úgyis normál súlyú, úgyhogy ne aggódj, nem kell minden kismamának akkorára hízni, mint a ház.
2012. febr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez jó. Én 40+1napra szültem és csak 4,5kg-ot híztam. Ebből a gyerek volt 3800 gramm. (Na akkor??)
2012. febr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki! Ebben semmi kóros nincs, legalább nem kell fogyóznod szülés után.

Én eleve nagy túlsúllyal kezdtem a terhességet, de hálistennek én is csak 5 kg-ot híztam összesen, igaz 34 hétre szültem.

2012. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! nagyon köszi a válaszokat!

Első válaszoló!: szórol -szóra mintha rolam írtad volna!

Örülök én neki, mert tényleg a bab suja egész jó ahhoz képest. De én is ugy érzem mintha máshonnan meg ment volna ale a pocakom meg egy kicsivel nagyobb lett.

Én 65 kg voltam mikor teherbe estem, kicsit már husisnak éreztem magam a 170cm magassághoz. mert előtte 2,5 évig kaptam egy csomó hormonkezelést és ebben volt 2 sikertelen lombik. És ez idő alatt híztam 10 kg-ot. Ezért fura a mostani hejzet nekem.

Kezdem azt gondolni, hogy a kisfiam egy kis vasgyuró lesz , mert az UH-n minig nagyon kis husos pofit látunk.

Már a 24 hetes 4D-n is olyan kis igazi babás arca volt.

Boldog babavárást mindenkinek. És köszi a bíztatást!

2012. febr. 6. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!