Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok én 26...

15 hetes terhes vagyok én 26 éves a párom pedig 17 és az apja eltiltotta tőlünk. Ilyenkor mit lehet csinálni? Szeretne jönni de fél hogy az apja rendőrökkel jön érte. A rendörök ilyenkor mit csinálnak? Fél év múlva lessz 18

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a párod még kiskorú bizony ha elszökik otthonról a szülei nyugodtan hívhatják a rendőrséget. Nem éri meg packázni, várjátok ki azt a fél évet ha a párod nagykorú lezs onnantól nem lehet majd tőled "hivatalosan" tiltani.
2009. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Én nem bíráskodni szeretnék, de jól átgondoltad a terhesség elején, hogy gyermeket szülsz egy 17 éves fiúnak?
2009. jún. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

találkozzatok közterületen,pl park,mert akkor simán lehet azt mondani h véletlen összefutottatok és akkor láthatjátok egymást.ezt a fél évet meg kibirjátok.tudom mondani könnyű,de amikor arra a kis életre gondoltok a szíved alatt aki a Ti szerelmetek gyümölcs,hatalmas erőre kaptok.

mindenesetre én szorítok Nektek!

majd ird meg a fejleményeket.

2009. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!