Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyinger elleni gyogyszer...

Hanyinger elleni gyogyszer terhesen? Szednetek?

Figyelt kérdés

6 hetes terhes vagyok. Mar az 5.het ota kinoz a reggeltol-estig tarto hanyinger.

Kulfoldon elek(Kanada). Tegnap voltam eloszor az orvosnal es O irt fel nekem egy gyogyszert a hanyinger ellen. Azt mondta,hogy ez az egesz vilagon tesztelt gyogyszer es az egyetlen aminek bizonyitottan semmi karos hatasa nincs a magzatra.

Meg nem valtottam ki mert nem szivesen szedek gyogyszert. De igy meg nem tudom ellatni a 2,5 eves fiamat es a haztartast rendesen annyira legyengit az egesz napos hanyinger.

Ti szednetek a helyembe?


2012. febr. 7. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha terheseknek lehet, akkor természetesen igen!
2012. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 timike26 ***** válasza:
72%
èn biztos meg**tem volna a pàrom ha nem hozza a hànyàs ellleni gyogyszert.5 hètig ezen èltem,ezzel kelltem ezzel fekudtem.èn biztos bevennèm,minek szenvedni.èn olaszorszàgban èlek,itt se voltam biztos semmiben,de màr a sok hànyàstol teljessen kikèszultem.az enyimet igy hivàk(biochetasi).
2012. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Magzatvédő Elevit enyhiti,vagy B6-ot én ezeket szedtem!


4gyermekes anyuka.

2012. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Kedves utolso valaszolo: Irtam a kommentbe ,hogy nem Magyarorszagon elek , az altalad emlitett gyogyszerek-vitaminok itt nem kaphatoak.

2012. febr. 7. 17:35
 5/14 A kérdező kommentje:
Timike26: Jol ertelmeztem,hogy te is szedtel ilyesmi gyogyszert? Hany hetes vagy most? Minden oke a babaddal eddig?(vizsgalatok alapjan)
2012. febr. 7. 17:42
 6/14 Grófházy ***** válasza:

nekem a dokim gyömbér üditőt ajánlott

Az biztos van arra is

canada dry vagy ilyesmi...

nekem bejött

egy próbát megér

2012. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne, rengetegen infúzióban kapják vészes hányás miatt.
2012. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy szedném!

Én is próbáltam ilyen gyógyszert szerezni, de sajna itt Angliában nincsen ilyen..

Persze amennyiben nem szívesen szedsz gyógyszert és elviselhető a rosszulléted, akkor ne szedd.

Jó babavárást! :)

22 hkm

2012. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Canada dry egy ideig segit de sajnos nem hosszu tavon.
2012. febr. 7. 18:21
 10/14 timike26 ***** válasza:
most toltottem a 20 ik hetet,minden rendbe van..kislàny lesz :) kèt fiu utàn..amugy amit nekem irtak ki arra is azt mondtàk hogy csak 2 szer lehet szedni..na nekem a 20darabos nem volt elèg egy hètik!!!egyszeruen kibirhatatlan volt,de nem tortènt semmi baj,ès a kislàny is jol van...ugyhogy szerintem szedd azt ami segit...
2012. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!