Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig szedtétek a terhesvitam...

Meddig szedtétek a terhesvitamint?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szülés után még 2 dobozzal szedtem be , aztán vettem sima multivitamint - elvileg ajánlják egész végig a szoptatás alatt is.
2012. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20.hétig
2012. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a szoptatás végéig szedni fogom.
2012. febr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességemnél végig szedtem 1 hétig még utána is.

Most viszont csak az első 3 hónapban.Indok pedig az,hogy remek orvosom van és ő azt mondta,hogy teljesen felesleges szedni ezeket a vitamin készítményeket.Sokkal jobb és hatékonyebb a sok zöldség és gyümölcs valamint elég ha csak folsavat,vasat és jódot pótolok.Ez apicinek is jobbat tesz.

2012. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen ám, csakhogy gyümölcsből, zöldségből elég nehéz ilyenkor télen meg pláne annyit bevinni amennyit ezek a vitaminok tartalmaznak. Én szedtem végig és szoptatás alatt is és bevált, jól voltunk a babómmal és minden remekül sikerült. Én egyedül a saját tapasztalatomban hiszek és ezért most is végig fogom szedni. Sőt mellé még az influenzaidőszakban c-vitamint is mert sok körülöttem a beteg. Meg jódot is szedek mert pajzsmirigybeteg vagyok és most voltam kontrollon és teljesen jó a pajzsmirigyeredményem is és a vérképem is tökéletes. Szóval szerintem megéri szedni.
2012. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A második trimeszter végéig terhesvitamint szedtem minden nap (Femibiont). A harmadikban sima multivitamint szedtem hetente 2X, +minden nap halolajkapszulát(omega-3-zsírsav jó a magzati idegrendszer fejlődésének)+1000mg C-vitamint(február végén szültem influenza időszakban, plusz a C-vitamin a toxémia kialakulását is segít megelőzni). Minden rendben volt velünk.
2012. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18.hétig
2012. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a 12. hétig szedtem naponta egyet, most minden másnap veszem be és a szoptatás idejére is így tervezem. :)
2012. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!