Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek tényleg gyorsabb...

Csillus25 kérdése:

Szerintetek tényleg gyorsabb szülésre lehet számítani a második terhességnél? Április elejére vagyok kiirva és kicsit izgulok hogy mi vár rám.31hkm

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy gyorsabb lesz,de kívánom,hogy így legyen. Én az első fiamat 9,5 óra alatt szültem meg,a másodikat 24 óra alatt. Keserves lassan tágultam, már a végén alig éltem. (Remélem most a harmadig gyorsabban meglesz.)
2012. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Harangozó Sára ***** válasza:

1. kisfiú 39+2 hét, 50 cm,3180g, 5 óra

2. kisfiú 39+1 hét, 49 cm,3500g, 1,5 óra

3. kislány 38+2 hét, 47 cm, 3190g, 1 óra

2012. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első(kislány)délben kezdtek jönni a fájásaim,egykor bementem a kórházba,negyed négykor lett meg! A fiammal délután 3-kor kezdődött és másnap reggel 7óra50-kor szültem meg vákummal!Szóval nálam nem ment könnyebben!Neked mindenestre kívánom,hogy könnyű és gyors legyen a szülésed!Első hamar meg lett?
2012. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszoloknak..A lányommal fél ötkor kerültem be délután és este 10h-re lett meg és 7kor volt burokrepesztés...
2012. febr. 8. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem a doki is és a szülésznő is azzal biztatott, hogy a 2. könnyebben megy. Nem azt mondták, hogy gyorsabban, hanem hogy könnyebben. Úgy legyen, majd márciusban kiderül ;-)
2012. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Első fiam: 12óra, második fiam: 3,5óra. Kíváncsi vagyok, hogy a harmadik fiam mennyi idő alatt lesz meg. :) 27hkm
2012. febr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!