Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi kötelező vizsgálatr...

Terhességi kötelező vizsgálatra elenged a munkahely?

Figyelt kérdés
Még nem tudják a munkahelyemen, hogy terhes vagyok, most vagyok a 10. hétben. Sajnos a héten mennem kell nőgyógyászhoz és a védőnőhöz is munkaidőben, de nem tudom hogyan oldjam meg. Szabadságra nem engednek el, ez biztos, de újabb időpontot a nőgyógyász már csak jóval a 12. hét utánra tudott adni, ezért nem szeretném kihagyni a vizsgálatot. Ti hogyan tudtatok elmenni a vizsgálatokra még a kiskönyv és a bejelentés előtt a munkahelyetekről?
2012. febr. 8. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor jelentsd be. Miért nem engednek szabira?
2012. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivel iskolában dolgozom, és a helyettesítés nem olyan egyszerű, szabi csak a szünidőre jár.
2012. febr. 8. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
A vizsgálatokra kötelező elengedniük. Persze ehhez kell, hogy tudjanak a terhességedről.
2012. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor arra a napra marad a táppénz, ha ilyen vaskalaposak és nem engednek el....
2012. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kötelező adniuk, de ehhez be kell jelentened, hogy babát vársz. Ha pedig akkor sem adnak ami kizárt, mert törvény van rá, akkor marad a táppénz.
2012. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!