Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogfajas! Mit tehetek amig...

Fogfajas! Mit tehetek amig eljutok dokihoz? 18hetes

Figyelt kérdés
Par napja a hidegben erztem hogy fazik a fogam, most meg nagyon faj. Kicsit meg vagyok fazva is ramehetett a fogamra?
2012. febr. 8. 17:25
 1/6 ciccmacsek válasza:
Talán, de terhesen nekem fájdalomra a legjobb - és ne nevess! - a kalcium pezsgőtabl. volt. Nekem az ínyem gyulladt be, kamillatea volt a megoldás, talán esetedben is segíthat. 1 próbát megér, nem?
2012. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van aloe vera first spray-d otthon? Ha van, egy vattapamacsra fujjál 2-3 spriccet és tedd a fogadra-ínyedre naponta többször pár percre. Nekem egy nap alatt elmulasztja a fogfájást- ha néha fáj a fogam.
2012. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nevetek, mert nem birok. De szedek kalciumot mert alacsony volt az egyik vervetellen.
2012. febr. 8. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
ja és a torkodba is spriccelhetsz vele, ha fáj-kapar a torkod- az aloe verásból, remek gyulladáscsökkentő hatása van.
2012. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Vegyél be egy Panadolt. Senkinek nem jó ha órákig szenvedsz, és aludni se tudsz!

Első babámnál nekem is fájt, gyökérkezelésem is volt, de sajna a vége húzás lett.

Jobbulást!

2012. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Semmi sem segitett csak a fajdalom csillapito, de az is csak addig amig elaludtam. Mar tul vagyok a fogaszaton remelem nem lesz tobb baj.
2012. febr. 10. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!