Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12 hetes ultrahangra pontosa...

A 12 hetes ultrahangra pontosan 12 hetesen kell mennem, vagy lehet par nappal korabban vagy kesobb?

Figyelt kérdés
Mennyi ido alatt van meg az eredmeny???
2009. jún. 2. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
1 hét plusz minusz lehet,nem fontos pont a 12. héten.Rögtön kapsz papírt a babád adatairól,és ilyenkor tudják legjobban megbecsülni a korát.
2009. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szioka,én azt hiszem h 11-12 héten kell menni mert akkor tudják a tarko redöt megzézni a ababánál! de biztos van kismama könyved és abban megvannak az idö pontok hogy mikor és hová kell menii :-)
2009. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én jövőhét hétfőn leszek 12 hetes, és kedden megyek genetikai ultrahangra. Szerintem nem számít 1-2 nap.

2009. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A betöltött 12. hét után, tehát 12 hét x naposan a legjobb.
2009. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen be kell,hogy töltsed a 12. hetet,mert ha előbb mész,akkor visszahívnak.Én így jártam,mert a doki elszámolt egy héttel.Az eredmény megvan rögtön.
2009. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az időpontot a doki adja,aki meg kiszámolja mikor menjél.De betöltött 12 héten.1-2 nap belefér.az eredményt ott rögtön megtudod.Sőt ,ha bármilyen kérdésed felmerül ,ott azonnal kérdezz rá.
2009. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia.én például 12+6on megyek. úgy írta a dokim.
2009. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!