Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tetszik nektek a Zsálya név?...

Tetszik nektek a Zsálya név? Vagy adnátok névötleteket kislánynak?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de most annyira beleszerettem a Zsálya névbe, pedig eddig eszembe sem jutott ilyen névválasztás a lányomnak. 26. hetes vagyok, és még nincs nevünk. Apának nem igazán tetszik, de végül is nem vetette egyből el, még gondolkodik rajta. Ha ajánlotok nevet, akkor légyszi olyat, amit nem nagyon lehet "túlbecézni", mert anyósom mindent becézget....

Előre is köszi a válaszokat!


2012. febr. 10. 07:17
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Sokat használom a zsályát. Jó ízt ad az ételeknek.
2012. febr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Szia!Nekem nagyon tetszik a Zulejka név. A mi kislányunk Stefi lesz, de csak azért mert a kisfiunk is S betús, és mindenképpen S betűs nevet kerestünk mellé.

Boldog babavárást!

2012. febr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Olívia, Emília, Rella,Hanga. Nekem ezek a nevek tetszenek
2012. febr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Zsálya...nem is tudom, szép, de gyereknek nem adnám, furán hangzana felnőttként, hogy mondjuk dr. Kiss Zsálya:)

Amik nekem bejönnek:

Léna

Leila

Zulejka(Lejka)

Lia

Emília(Milli)

2012. febr. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Nekem a Zsálya nem igazán tetszik, viszont a Zselyke név nagyon. Szerintem hasonlítanak is :) Nekem kisfiam lesz, de ha lány lett volna, Boróka Janka lett volna a neve :)


Boldog babavárást, és könnyű szülést :)

2012. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom Napsugár. Nekem jobban tetszik, mint a Zsálya.
2012. febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik, túl "fűszeres".
2012. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!!!Nekem tetszik az általad választott név,már csak az a kérdés,hogy hogyan passzol a vezeték nevetekhez:-)Egyébként nekem is ez volt az elvem a névválasztásnál,hogy ne lehessen agyon becézni-mert attól nekem is a hideg futkos a hátamon.Ezért lett 5 évvel ezelőtt a kislányunk Maya,a mostani pocaklakó,akit márciusra várunk pedig Liza Zoé.

Remélem tudtam segíteni!!További boldog babavárást kívánok!!!!!

2012. febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%

Lány:Lándzsás útifű

Fiú:Csattanó maszlag

esetleg nézz szét a növényhatározóban:))))))))))))))))

2012. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!