Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes terhes vagyok, de van...

Ildikó1982 kérdése:

12hetes terhes vagyok, de van a petefészkemen egy 14 cm ciszta amit ki akkarnak müteni. Milyen kockázattal jár vagy inkább hagyam de akkor ki pukad?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű tudja az orvos mit csinál,de nekem 7-hósan aranyér miatt kellett volna 1-apró vágás mivel vér-rög volt benne és a sebész nem vállalta,gondolom 12-hetesen még nem veszélyes.
2012. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet kicsit hülyén fog hangozni amit írok, de műtét nélkül is el lehet távolítani. Van egy nagyon jó szakemberem, aki a ráktól kezdve sok-sok mindent fel tud oldani. Ez nem varázslás, semmi hunbuk és nem OKJ-s gyorstalpalós pénzhajhász emberke. Alapvetően Szentesen rendel, de hetente 1-2-szer Pesten is elérhető, nem drágább mint egy sima tai-masszázs. Én magam is állapotos vagyok és sajnos legutóbb 2 hete kellett elmennem hozzá, mert a derekam teljesen becsípődött, úgy hogy nem bírtam menni sem normálisan. Az izomlazítók meg szart sem értek. Szóval hozzá mentem, mertem csak elmenni, mert ő tudom, hogy vigyáz a picire is. Most a 7. hétben vagyok és mindig mikor elmegyek tőle, egyszerűen teljesen feltöltődök. Szóval én nem reklámozni szeretném, és persze így ismeretlenül bárki mondhat bármit, de ha esetleg megbízol bennem és elhiszed, vagy csak úgy döntöttél, hogy kipróbálnád, hiszen egy alkalom az még nem a világvége, még akkor is, ha az ország másik felén laksz, szóval írj privátba, és megadom az elérhetőségét.Szerintem várj a műtéttel még.
2012. febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat majd lesz valami!
2012. febr. 14. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne törődj bele van megoldás, csak hinni kell.A baba megér mindent, de nem mindenáron. Írj privátba. Az előző voltam.

2012. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!