Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyi jel után merjek reményke...

Ennyi jel után merjek reménykedni?

Figyelt kérdés
Elmaradt a mensim egy hetet. 2 teszt negativ (Lilly típusú). A doki azt mondta tapintás alapján, hogy szerinte lehet baba,mert akkora és olyan a méhem... és elküldött ma UH-ra. Ugye lehet baba a negativ tesztek ellenére? Tesztelt más is negativat, és mégis baba lett?
2009. jún. 3. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat baba, bár nekem a lily teszt már a nem várt előtti este pozitív lett, és egy hét késéssél nagyon erős + lett. De az uh-n minden kiderül. Ha a doki azt mondta lehet, akkor biztos úgy van. Majd írj mi volt.
2009. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Rentgeteg tesztet csináltam az elmúlt évek alatt,a negatív teszt valóban nem jelenti mindíg azt,hogy nem vagy terhes.Van akinek egyből kimutatja,akár nagyon halvány csíkkal,de van akinek nem.Szerintem csinálj még tesztet egy-két nap múlva.A dokinak ebbe már nagy tapasztalata van,nem valószínű hogy téved!Szurkolok neked!

33 hetes kismami

2009. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen gyorsan írtál! Annyira szeretném... ! Bárcsak a dokinak lenne igaza, és csak túl alacsony lenne a HCG-m!
2009. jún. 3. 11:41
 4/9 A kérdező kommentje:
szia! köszi a válaszokat. Hüvelyi UH után azt mondták, hogy 6.8mm-es kis elváltozás van a méhem falán, de egy hét múlva vissza kell mennem, mert semmi mást nem lehet még látni, de alapos okom van reménykedni! :) köszi mégegyszer mindkettőtöknek! :) Jó babavárást!
2009. jún. 3. 15:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

elváltozás:) milyen aranyosanfogalmaztak:) gratulálok..

32

2009. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szupi! Ott lesz majd a baba, 1 hét múlva látni fogod. Gratula! :)
2009. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, hogy sírjak vagy nevessek... picit korábban jött, mint terveztük, néha eufórikusan örülök, utána rámtör a pánik, de ugye el fog múlni ez a hullámzás?
2009. jún. 3. 15:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Nagyon gratulálok! Szerintem is az ott már a baba helye! :):) Majd írj mindenképp 1 hét múlva!!!

Puszi

2009. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon aranyosak vagytok! KÖSZÖNÖM! :)
2009. jún. 3. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!