Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leírnátok hogy mit értetek...

Leírnátok hogy mit értetek haskeményedés alatt? Milyen érzés? Mitől lehet? És ez minden esetben baj? Honnan veszem észre? Az orvosnak szólni kell olyankor?

Figyelt kérdés
Sokan írjátok hogy keményedik a hasatok.Én nekem halvány lila fogalmam sincs arról hogy az milyen érzés,mit kell érezni.Első babás még tapasztalatlan kismama vagyok.Bocsánat a tudatlanságomért és előre is köszönöm a felvilágosítást.16 hetes km.
2009. jún. 3. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én 19 hetes vagyok, és sajnos már keményedek. Második baba. Észre fogod venni, mert hiretelen az egész hasad beton kemény lesz, és kicsit fura érzés. Ne aggódj, ha nem keményedsz!!!Ja és nem minden esetben baj, nekem legalábbis ezt mondja a domkim. Pihenni kell.ennyi.
2009. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál!Szokott fájdogálni a hasam,de akkor nincs összefüggésben a kettő!?Végülis akkor kellemetlen nem pedig fájdalmas ugye?
2009. jún. 3. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 34 hetes vagyok, és mostanában jöttem rá, hogy mi az a keményedés, ha egyáltalán ez az... Ahogy tapogatod a pocakod, keménynek érzed, jóval keményebbnek, mint máskor, leginkább a pocak alsó részén, és emellett egy kicsit feszül, húzódik. Ha ilyenkor beveszek egy Magneb6-ot, akkor elmúlik. Szerintem ez a keményedés, mi más lehetne... :)
2009. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!En 38 hetes vagyok es mar nagyon sokat kemenyedek.Inkabb ugy tudnam neked leirni,hogy befeszul az egesz hasad nem faj hanem borzasztoan feszul es meg a seta is nehez tole.Ha fajdogal a hasad az nem kemenyedes.Meg nol a mehed es ezert fajdogalsz.Arra figyelj ,hogy ha elkezd fajni akkor pihizzel le egy picit.Ez szokott segiteni.Kemenyedest sztem majd csak kesobb fogsz erezni.De tudni fogod,hogy ha az lesz.:)

Boldog babavarast!

2009. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!