Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hat hetes (tehát nagyon...

Hat hetes (tehát nagyon korai) terhesen totálisan lapos has létezhet?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk előző terhességnél ilyenkor már állandóan fel volt fújódva.

KÖszönöm


2012. febr. 13. 11:24
 1/10 Harangozó Sára ***** válasza:
100%

Hogyne, minden terhesség más! Ne aggódj!

3 gyerekes anya

2012. febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy felpuffadva? Jaj! Örülj neki!

További kellemes babavárást!

2012. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok, de nem biztos, hogy baba van a dologban :) Van egy kisfiam, de mostanában szurkál a hasam, émelygek, pont, mint vele annak idején, de volt havivérzésem (igaz, kevesebb, mint máskor), és a hasam olyan lapos, mint aki nem evett napok óta, ezért kérdeztem rá, mert furcsa az egész helyzet, úgy ahogy van :)

Ja, és ami még bizarrabbá teszi az egészet: védekeztünk, óvszerrel....szóval talán csak beképzelem az egészet, de sosem képzeltem még be, amióta megszületett az első kicsi, ezért furcsa most az egész.

Mindenesetre köszönöm és minden jót Nektek :)

2012. febr. 13. 11:33
 4/10 Harangozó Sára ***** válasza:
Miért nem tesztelsz, ha gyanús, hogy baba van a dologban?
2012. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A héten tervezem, ha még mindig érzem ezeket a gyanús jeleket, de a férjem szerint csak beképzelem őket :) Majd ha tesztelek, írok hogy mi lett :)
2012. febr. 13. 13:05
 6/10 Harangozó Sára ***** válasza:
Oké, nagyon kíváncsi vagyok. Szeretnéd, hogy baba legyen a dologban?
2012. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha a szívemre hallgatok, igen, ha az eszemre, nem. GYEDEN vagyok, ami nyáron lejár. Munkahelyem megszűnt a GYED alatt, tehát a másodikra ha jól tudom csak GYES-t kapnék, abból pedig nem tudnánk megélni. Most én maximum GYEDET kapok, és így pont csontra kijövünk minden hónapban. Ez azt jelenti, hogy GYES és plusz egy kicsi mellett jelentősen vissza kellene fogni a szíjat, ami nem biztos, hogy menne.

Mindazonáltal, ha baba lenne, egy percig sem gondolnánk rajta, örülnék neki és úgy várnám, mint az elsőt, aki tervezett baba volt :))

2012. febr. 13. 13:25
 8/10 Harangozó Sára ***** válasza:
Ha még megszületik a gyes alatt, megint gyedet fogsz kapni, csak nem tudom mi alapján számolják majd, ha megszűnt a munkahelyed. É is így jártam és megint gyedet kapok.
2012. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen? Hű, akkor utánanézek majd, ha úgy alakul. Én úgy tudtam, hogy ha gyed alatt megszűnik a munkahely, akkor gyes lesz csak a második gyerekkel. De köszönöm szépen, utánanézek mindenképpen :)
2012. febr. 13. 13:54
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok, megcsináltam és nincs baba. Most úgy érzem, így volt jó :) Jobb körülmények közé születne a tesó pár év múlva :)

Szép napot!

2012. febr. 17. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!