Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a fura "ropogó"...

Mi lehet ez a fura "ropogó" hang, amikor a baba nagyon rugdos?

Figyelt kérdés
most vagyunk a 36. héten, kb két hete hallottam először (azt hittem csak én voltam), amikor a bébi nagyon elkezd rugdosni, taposni, és a végén nyújtózik egy nagyot (ilyenkor x-be áll a pocim:)) akkor hallok egy ilyen pici roppanó hangot, kb olyan, mint amikor az ember nyújtózik egyet, és roppan a keze, v gerince v ilyesmi, de ez a pocim felől jön.. mi lehet ez?? néha elég ilyesztő... ti hallottatok már ilyet?
2008. ápr. 7. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát jó kérdés!!!Szerintem csak a szövetek tágulása lehet, ahogy megrugdossa a pici. Nem gondolnám, hogy komoly dolog lenne, mindenesetre ha valahogy rájössz, mi okozza, akkor majd írd már meg légyszi nekünk, biztosan csak az előbbiről lehet szó!!!

Boldog babavárást!!

2008. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
erre nem is gondoltam, igazad lehet, megyek dokihoz csütörtökön majd megkérdezem, és megírom, h mit mondott, köszi a választ:) és sok boldogságot:)
2008. ápr. 7. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:
szia nekem is szokott ilyen lenni.nekem a bordám alatt van a lába és tuti azt rugdossa 34 hetes kismami
2008. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hűű, nekem ez olyan idegen, még nem hallottam róla, hát remélem tényleg semmi baj nincs a dologban!!
2008. ápr. 7. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok!A borda is jó ötletnek hangzik, végtére is, gondoljunk bele, hogy 36-ik héten simán odarúghat, olyan nagy már a baba!Erre nem is gondoltam, mindenesetre semmi kóros nem lehet az tuti, főleg ha azon a területen hallod!!!
2008. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hmmm, nekem ez olyan idegen, még nem hallottam róla, hát remélem tényleg semmi baj nincs a dologban!!
2008. ápr. 7. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!