Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol és mennyiért csinálnak...

Hol és mennyiért csinálnak 4D-s ultrahangot a Dél-Alföldön?

Figyelt kérdés

Én Szegedre járok, mennem kell majd márc. elején a 12 hetesre, de nem tudom, hogy azt 4D-ban csinálják-e, mert nem mondtak semmit.Én meg elfelejtettem megkérdezni.

A férjem szeretne már egy olyat, amit itthon nézegethet.Gondolom, ha külön szeretnénk 4D-t, azért külön fizetni is kell?


2012. febr. 14. 17:34
 1/4 Disi ***** válasza:
A 12 hetes uh csak sima 2D-ben készül. Mi egy éve voltunk Újszegeden a Bérkert Klinikán. 16e ft-ba került, nagyon meg voltunk elégedve. Az egész vizsgálatot felvették DVD-re, kb. 30 perc, kaptunk közel 60 képet külön CD-n, amiből nyomtattak ki színeset és fekete-fehéret is. Teljes körű genetikai vizsgálatot is csinált a doki, minket nagyon megnyugtatott, hogy még egy doki megnézte, hogy minden rendben van-e. Ha valamit nem láttunk tisztán, akkor visszament megmutatni. Óriási élmény volt. Ismerősöm volt másutt Szegeden (már nem emlékszem hol sajnos), alig kaptak pár képet, ráadásul 3 órát vártak a dokira és pár ezer ft-tal fizettek csak kevesebbet.
2012. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó ez a lehetőség, de megkérdezem Kecskemétet is, mert nekem kb. ugyanolyan közel van mindkettő.A színeset azt sárgának és árnyalatinak érted ugye?Mennyivel előtte kell bejelentkezni? Egy doki csinálja mindenkinek vagy te választassz?Nem baj, ha nem hozzá jársz és nem helybeli vagy?
2012. febr. 15. 09:04
 3/4 Disi ***** válasza:
Igen a színes az olyan amit mondasz. Sikovanyec doki csinálja, nagyon jó orvos, az egyik sztárdoki Szegeden ha jól tudom. Azt hiszem egy hétre kaptunk időpontot. Akkor még nem volt nagy pocim, kérdezték hogy hány hetes vagyok (22 voltam), 20. hét előtt nem ajánlják, mert nem olyan látványos. Nekem sem ő volt a választott orvosom, de kifejezetten kedves volt, úgyhogy ezen nem problémáznak. Ő az egyik tulaja a ennek a magánklinikának, és ez az egyik szolgáltatásuk.
2012. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat, akkor sajnos nekem még sokat kell várnom.
2012. febr. 16. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!