Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartani vagy sem? Gyermeket...

Megtartani vagy sem? Gyermeket várok (5 hetes), a volt párom hallani sem akar róla, munkám nincs és rettegek, hogy hogyan döntsek.

Figyelt kérdés
Ha elvetetem a babát, lehet, hogy soha nem tudom feldolgozni lelkileg, ha megtartom nem tudom miből és hogyan élhetünk, tudom-e egyedül végigcsinálni.35 éves vagyok, talán ez az utolsó esélyem. Van valaki aki hasonló helyzetben volt már? Mi segített a döntésben?
2012. febr. 15. 11:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
első babád lenne?nincsenek szüleid akik tudnának támogatni?mert ha vannak biztosan segítenének!!főleg ha az első babád lenne akkor én megtartanám a helyedben.nem biztos hogy lelkileg fel tudnád dolgozni ha elvetetnéd
2012. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Tartsd meg! :) Sok sikert!
2012. febr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Munka nékül nagyon nehéz lenne. Ha most sincs, később mégúgysem lenne, kisbabás egyedülálló anyákat nem szeretik...

Nehéz döntés, nagyon nehéz... Hiszen felnőtt nő vagy, nem egy tizenéves csitri... Valószínűleg én aszerint döntenék, hogy milyen kapcsolatban állok a szüleimmel. Ha örömmel segítenének, valószínűleg megtartanám, ha nem akkor fájó szívvel, de elvetetném.

2012. febr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Első baba lenne. A szüleim nyugdíjasok, anyagilag biztosan nem tudnak támogatni sajnos.
2012. febr. 15. 12:00
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok.de odatudnál hozzájuk költözni?mert az már nagy segítség lenne.besegítenél nekik a háztartásban.albérletre nem kellene költened és a költségeket is meg tudnátok osztani!nem??beszéltél már velük erről?ők mit mondanak?
2012. febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidhez tudnál költözni?Nem vetetném el,mert lehet nem adatna meg újra ez a lehetőség.
2012. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Még nem, tudom, hogy nem tudom elkerülni, de félek tőle. Vidék, egyedülálló anya szégyen, pláne egy félvér babával.
2012. febr. 15. 12:23
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
2. vagyok, nem tudom miért lettem lepontozva... őszintén megírtam,amit gondolok, hogy tartsa meg. No de mindegy.
2012. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát nehéz helyzetben vagy! Én csak magamból tudok kiindulni, hogy az biztos, hogy nem lennék képes elvetetni! Nem tudnám feldolgozni! De pénz meg ugye kell a gyerekhez!!! Azzal meg ne foglalkozz ki mit gondol!!! HOgy szégyen egyedülálló anyának lenni félvér gyerekkel... Tudod minden csoda 3 napig tart!!! Remélem sikerül jó döntést hozni, én nem vetetném el...
2012. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Utolsóval értek egyet. A saját értékrended kövesd.
2012. febr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!