Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes uh-on kétszeri...

19 hetes uh-on kétszeri megnézés után is azt mondta az orvosom hogy kislánynak mondja a babát, de csak 60%-ra meri biztosra mondani. Ilyenkor már mennyire biztos? Ennyi idős terhesen már el lehet hinni? Ha kétszer is látta akkor igaza lehet?

Figyelt kérdés
Megnézte és utána ismét meg uh-ozott hogy én is lássam,és azt mondta hogy szerinte kislány.Volt akinél ennyi idősen kislányt mondtak és mégis kisfiú lett belőle?
2009. jún. 3. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, mert a következő eset ritka. Általában azért eltalálják, de akadnak tévedések.

A szomszédomnak 37 hetes koráig mindig azt mondták, hogy kislány. Aztán elment 4D-re, s kiderült, fiú. Kíváncsiak vagyunk végül mi lesz. Már elvileg 4 napja meg kellett volna szülnie.

Amúgy a lányt állítólag könnyebb félrenézni, ezért szoktak általában óvatosan beszélni a neméről.

23 hetes km

2009. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vannak "szégyenlős" babák, akik úgy helyezkednek a vizsgálat során, hogy a doki nem látja a lényeget. Gondolom nálad sem látta, csak néhány pillanatra, ami alapján lánynak tűnt. Nem látta biztosan és egyértelműen, azért mondott 60 %-ot csak.
2009. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos akkor tudja megmondani a baba nemét, ha ugy fekszik, hogy a nemiszervei vannak a képernyö felé - ha elfordul, akkor nem lát semmit. Biztosan a fiukat lehet általában megmondani, mert a herék már korán látszanak, a kislányoknál nincs ilyen egyértelmü részlet, csak tapasztalat alapján tud az orvos beszélni.
2009. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem 90% lányt mondott a doki, a 19 héten, aztán a 4 héten. A 35 héten, amikor már szinte mindent megvettünk fiút látott. Kisfiunk született! És tele voltunk habos - babos rózsaszínű rucikkal...

De fordított esetről is tudok, kisfiút vártak, és kislány született, a kisfiammal egy napon. Még neve is csak másnapra lett ...

Szóval minden lehetséges. a lényeg: nem szabad beleélni magad amig meg nem születik a baba, és legyen a tarsolyban fiú és lány név is.

2009. jún. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó vok - elirtam "24" héten is
2009. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM.VAN KISFIÚ ÉS KISLÁNY NEVÜNK IS.ELÉG JÓL BE TUDTUNK NÉZNI A LÁBA KÖZÉ ÉS MONDTA AZ ORVOS HOGY NEM LÁT KÖZTE SEMMIT.ÉS 2SZER IS MEGNÉZTE EZÉRT GONDOLOM HOGY TATLÁN ELTALÁLTA.
2009. jún. 4. 09:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egészen a 25 hétig kislányom volt. Aztán hirtelen megkukacosodtunk, de teljesen egyértelműen. :) Két alkalommal is azt mondta a doki, hogy kislány és így lettünk végül kisfiúk. Szerintem ne éld bele magad, mert csalódni fogsz. Várd meg a következő uh-t vagy menjetek el 4D-re. Jó babavárást! 29 hetes kismami
2009. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia. Egyet értek, a doki akkor tudja megmondani hogy milyen nemű ha a baba úgy fekszik és mutatja magát. Nekünk is mondták a 12. héten (4D), a 18. héten(4D) és a 22. héten hogy kislány, de mindíg a popóját mutatta, így szerencsénk volt.

Előfordul hogy nem látják biztosan így tévedhetnek is így még ne éld bele magad, de ha a következő uh-n is kislányt mondanak akkor valószínű hogy az.

Boldog pocakosodást!

2009. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!