Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Milyen a vérzés...

S. O. S. Milyen a vérzés állaga amnioszkopia (magzatvíz vizsgálat) után? Én ugy tudom menszis, vagy barnázás.

Figyelt kérdés
Tegnap volt ilyen vizsgálatom , semmi bajom nem vt tölle. Ma reggel egy taknyos véres vmi esett ki belöllem. Miért van egy olyan érzésem h a doki nem erregondolt?
2012. febr. 16. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a nyákdugód volt, nagyon jó hogy távozott :)

A vizsgálat után enyhe vérzés, barnázás léphetett volna fel, de utána.

2012. febr. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor ma szülünk?? Jajj de jó lenne. Tegnap aut mondták h pénteken beindítják. Örülnék ha nem kéne. Megyek most ctg -re. Amúgy nem kéne hogy fájjak v valami?Mikor kiesett éreztem menszi görcsöt picir,azóta semmi. Ennek egy órája :-D
2012. febr. 16. 08:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem jelenti még azt, hosz szülsz sajna. Van akinek hetekkel előbb távozik. Ha úgy jársz mint én, akkor szerencséd lesz :) Nekem vasárnap este elment a nyákdugóm, enyhén görcsölgettem, majd éjszaka beerősödött, reggel bementünk 7kor, 8kor előkészítettek, 9kor burokrepesztés, 10.45kor kint volt az édesem ! :) Sok sikert!

1.

2012. febr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
40+3 naposan azért csak nem leszek így még hetekig. :) köszi a válaszokat.remélem mostmár begyorsulnak az események :)
2012. febr. 16. 08:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Első gyereknél akár még egy hét is hátralehet nyákdugó távozása után , többediknél pedig akár már aznap meglehet:) könnyű szülést:)
2012. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!