Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrben a Kyncs központban...

Győrben a Kyncs központban mennyibe kerül a 4d uh? és a képek pluszba mennyibe kerülne, a csomag mit tartalmaz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, nem náluk voltam hanem a Bem téren mivel a kórházi szonográfusok csinálják akik rohadt bunkók..viszont most járok nst-re és ugye ott van mellette pont és az van kiírva, hogy januártól 15 000 ft-ra változott a babamozi ára!!Többet nem tudok róluk.Én a Bem térivel nagyon elégedett voltam, tízet fizettünk , kaptunk fél órás filmet és ingyen kb 15 képet amit mailba küldtek át másnap, mivel a gyerek neme nem látszott rendesen mert a lába közt volt a köldökzsinór így visszahívott egy hét múlva, újra megnézte, akkor is kaptunk kisfilmet és képet és megtudtuk a nemét is, és ezért már nem kértek pénzt.Hozzáértő, mindent elmagyaráz amit látunk stb. Nem csalódtam az biztos.
2012. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kedves Első válaszoló! Azt megkérdezhetem, hogy melyik orvosnál voltál? Én is oda járok, csak azért! Nekem is nagyon jó tapasztalataim vannak, de még a 4D helyszínéről nem döntöttünk. De ezek alapján szerintem mi is itt helyben maradunk :)
2012. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bejelentkezésnél mindig egy férfi ad időpontot, és a babamozit egy fiatal nagyon kedves hölgy csinálja azt hiszem valamilyen Zsuzsanna, ő szonográfus, de végtelenül türelmes, és jó szakember. És ami nem mindegy, hogy nagyon jó minőségű fényképeket készítenek, és a felvétel is eszméletlen éles és jó!Mindig attól féltem, hogy valami horror lesz a kép kinézete, mert sok olyat láttam de nem:) éles , tisztán kivehető, mint egy fénykép:)
2012. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elkérhetem a Bem térinek az elérhetőségeit? köszönöm a válaszokat!:) TI hány hetesen mentetek?
2012. febr. 16. 20:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Megkerestem a honlapjukat neked, ott rajta van a telszám is én 19.héten voltam majd rá egy hétre ismét:)a honlapon írják, hogy vinni kell pendrivot és a képeket arra teszik de ez már nem így van, mondták, hogy bekapott a gép valami vírust egyik ilyen alkalommal azóta mailba küldik át a képeket amiket szeretnétek plusz egyet ott helyben szép nagyba kinyomtatnak nektek.8900 a vizsgálat plussz ötszáz a kinyomtatott kép, a többi ingyenes, és 1500 a film amit adnak.

[link]

2012. febr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam, de kb én is a 19-20. hét környékére tervezem :)
2012. febr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jaj csajok köszi!:)

képzeljétek engem a 19 hetes genetikai uh a kórházba meg sem vizsgáltak, hazaküldtek azzal az indokkal hogy korán mentem, holott csak az orvos nem ért rá!! Ti jártatok már gy?

2012. febr. 17. 20:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Ehh--a genetikai tanácsadáson lent az alagsorba nem vizsgálnak, csak elmondják a lehetőséget, hogy akarunk-e magzatvízvételt vagy nem, ha nem erre gondoltál hanem az utána lévő uh-ra akkor pedig a válaszom az, hogy ilyet nem tehetnek, én is voltam 19.heti uh-on, na mondanom se kell a doki csinálja azt nem a szonográfus és mondanom se kell olyan bunkók voltak, hogy sírva jöttem ki a férjem meg majdnem megverte a dokit, meg mertük kérdezni a gyerek nemét és leüvöltött , meg eldobta a vizsgálófejet mondván, hogy mit képzelek én, ha akarja megmondja magától de nem kívánságműsor..vén marha mehetne már nyugdíjba:))szóval ha nem csinálták meg akkor újabb időpontot kellett volna adniuk. Mert ez a genetikai uh-kötelező!!!!!!!!!!Nekem nem látta rendesen a gyerek szívüregeit, ezért egy hét múlvára visszarendelt, a terhesgondozóba panaszkodtam a dokimnak és mondtam neki, hogy nem megyek vissza, erre mondta, hogy muszáj, mert ennek a vizsgálatnak meg kell lennie!!Azt is mondta, hogy Itt Győrbe csak ennek a dokinak van olyan jogosítványa, minősítése, és csak ő végezheti ezt el, vagy pedig magán úton fizetősen lehet még megcsináltatni, adott egy papírt, hogy hívjam fel a számot ami rajta van és pestről lejön egy doktornő..na nekem erre nem volt negyvenezrem..így visszamentem a dili dokihoz.
2012. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát mi ugye voltunk a kyncsben 12 hetesen a nagy genetikai uh!ott minden rendben volt és írtó kedvesek is!van saját orvosom tehát mindig vele beszélek, és ő mondta h ne 18 hetesen hanem 19 hetesen mennyek!mondom jó!megvolt az időpontom meg minden, és kérdeztem hogy órailag mikor érdemes menni, mondta h 7 től 1 ig vannak! mondom akkor mennyünk úgy ahogy szóktunk 7re és akkor mindenki beér 8 ra a helyére.így is tettünk, bementünk húztam sorszámot, jön eg orvos tiszta lila fejjel.egyszercsak megjeleni a számom bemegyünk, magnak kimondta h iylenkor kell jönni, mér a 19 hetesen jön ide?? ezzel inditott, aztán elkezdi nézni a babát hát itt semmit nem lehet látni dobog a szíve meg fiú... és h ő most nem érrá erre egy hét múlva de csak is 9 útán jöjek újra!!! igazából mosolyogtam mert megtudtuk a nemét, de szét vetett a dúh is hogy hogy lehetnek iylenek!de ha délután mentem volna egy 4d re ami 15000ft akkor kinyalták volna a fenekem is!....
2012. febr. 18. 12:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Na igen, akkor tuti kinyalták volna a fenekedet is:) áá elveszik az ember kedvét a várandóságtól sőt nem is attól hanem annak a szépségeit nem hagyják élvezni, nekem eleve kilenc körül kellett mennem felhívták rá a figyelmemet:)))))))
2012. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!