Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen mekkora pocitok...

16 hetesen mekkora pocitok van/ volt? Mikor éreztétek a mozgást? Én már nagyon várom 15+1 napos vagyok, de ikreket várok

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 16 hetesen alig volt pocim. Nagyon sok embernek föl sem tűnt, hogy terhes vagyok.

15 hetesen éreztem először. De valószínű azért, mert mindössze 53 kiló voltam akkor, és 170 cm

2009. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!16 hetesen semekkora pocakom nem volt.Most kezd gömbölyödni,de még egy laza póló simán eltakarja.A buborékokat a 13.héttől éreztem ettől függetlenül,amik a hetek múlásával egyre erősödtek,igazi rúgást a 18 héten éreztem először.


23hetes pocis

2009. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Most töltöttem be a 17. hetet,de igazából nekem sincs hasam.Már néha aggódni kezdek,da hogy tudom rendben van a babó és látom hogy más is van így,lenyugszom.15+6 voltam amikor éreztem kis bökdösést amit azóta is érzek minden nap és van hogy többször is.Nagyon jó.Én ilyenkor méglyobban megnyugszom hogy jól van a kicsikém!!!!

Boldog babavárást!

2009. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is ikreket várok, a 22. hét végén vagyok!Most már szép nagy hasam van és a fiaim folyamatosan bejelentkeznek!:))

A 16.hétig szinte semmi nem látszott aztán hirtelen beindult!A mozgásokat pedig úgy kb a 18. és a 20. hét között kezdtem érezni!Attól függ hol vannak a placentáid, nekem az egyik mellső fali ezért éreztem később!

Ha gondolod írj privátba ha van amiiben segíthetek!


Jó babavárást!

2009. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16 hetesen nekem már idegenek is észreveszik, elég vékony alkat vagyok, talán azért látszik. Igaz, csak 3 kg-ot híztam a kezdetektől. A hosszú nadrágjaim közül már csak 2-öt tudok hordani....
2009. jún. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!