Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetett, jósló fájás?

Mi lehetett, jósló fájás?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel arra ébredtem hogy nagyon kell pisilni és el is mentem wcre,a hasam is ment aztán viszont 4órán keresztül olyan fájdalmaim voltak mint anno mielött megjött a menstruációm és ott lenn is nagyon sokat feszített valami,azt halottam ez azért van mert a baba feje ékelődik be,de ez is olyan 15 percenként jött ez a feszítés,a fájások közt viszont nem volt rendszeresség,de ha másképp fordultam akkor is visszajött.

36+5napos kismami


2009. jún. 4. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen,valószínű,hogy jósló.Ez ilyenkor már normális.

Ha már kellemetlen akkor ülj be egy kád meleg vízbe.Ha jóslófájás akkor elmúlik,ha már igazi akkor erősödik.

Nekem is a 36.héttől voltak jóslóim,40+4. héten szültem.soha annyi vízszámlánk nem volt mint akkor. ;)

2009. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!