Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány napos terhességet mutat...

Hány napos terhességet mutat ki egy egyszerű terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! nagyon szeretnénk második gyermeket, de csak úgy spontán. Én nem nézem a hőmérsékletem stb.

Kérdésem, hány nap után mutatja ki a teszt hogy terhes vagyok, tehát hány napos terhességet mutat ki?(olcsó nem annyira érzékeny teszt)

8-án kéne megjönnie,ma teszteltem de semmi sajnos. MÉg elképzelhető hogy terhes vagyok, csak nem mutatta ki?

Nagyon köszönöm válaszotokat!!


2009. jún. 4. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A vélt fogamzás után kb. két héttel mutathat először valamit a teszt. Ez nagyjából a nem várt napja körül van. Lehet olyat olvasni, hogy a nem várt előtt 2-3 nappal valaki pozitívat tesztelt. Előfordulhat, de ez közel sincs így mindenkinél. A nem várt előtti tesztelés sokszor okozhat csalódást.
2009. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, sőt!!! Kb 10-12 napos terhességet mutat ki a teszt, de még azt is csak nagyon halványan esetleg sehogy! A mensi kimaradása után 3 nappal már csík várható, de ez nagyban függ a peteérés idejétől. Türelem!!!!

15 hetes + 18 hós

2009. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tehát ha jól értelek még lehetek terhes, mert nem biztos hogy most menszi előtt kimutatja?
2009. jún. 4. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól érted, mensi előtt csak nagyon ritkán mutat terhességet a teszt mert a hcg szint még nagyon alacsony! Várd meg a 8-át, de ne keseredj el ha még nem csíkos, 2-3 napra rá újra, addigra vagy megjön vagy pozitív lesz! Nekem az első teszt a mensi napja utáni napon negatív lett, a másnapi 1 óra múlva pozitív, az 5.napi 1 perc alatt pozitív! Türelem!
2009. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nem jön meg tesztelj újra!
2009. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem már 7 napja nem jött meg,még a 6.-on is negatív lett,ma azonban a labor szerint +!Mindenképpen van még remény,de még igen korai vagy!Tudom nehéz,de türelem!
2009. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na én leszek az ellenpéleda. Én keddre nem vártam és szombaton kimuatta a reggeli vizeletből halványan, de a szombat a 13 nap volt (35 napos ciklusok).

Várj 9ig, akkor már (majdnem) biztos kimutatja.

2009. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!