Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kirepedt hasfal? Tapasztalatok...

Kirepedt hasfal? Tapasztalatok? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Dokim ma modta, hogy val.szeg kirepedt a hasfalam, mert nagy a baba (2. terhesség). Hastartó pántot kell használnom. Mire számíthatok szülésig ill. az után? Ez gyógyul? vagy hogy van ez az egész? Első babóval nem volt ilyen.

2012. febr. 17. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,

arra gondolsz,hogy átszakadt a hasizmod,igaz?

nálam is ez volt,de csak szülés után vettem észre,amikor felültem hasizomból. látszódott is és nagyon érezhető volt a repedés a köldököm alatti részen. 3 éve szültem. már nem emlékszem mennyi idő telt el, hogy összeforrt. de összeforrt és ez a lényeg. most ismét várandós vagyok, számítok újra a repedésre. biztosan ez is össze fog forrni. nem írtad hányadik hétben vagy,de a haskötő használatával nem lesz gond!nyugi és boldog babavárást:)

2012. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, arra gondolok, hogy kireped a hasizom. 36 hetes vagyok.

Örülök, hogy gyógyul magától is, akkor bizakodom.

2012. febr. 17. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az biztos, szülés után 2 évvel már teljesen normális volt. ne aggódj:)
2012. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!