Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A korai ikerterhesség miben...

A korai ikerterhesség miben más a "normál"terhességtől? Van valami különleges érzés vagy tünet ami erősebb, mint egy babánál?

Figyelt kérdés

A terhesség korai szakára gondolok,5-6-7-8 hétre.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. febr. 18. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen semmi különbség. Tök egyforma érzésekkel társul.
2012. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyonnagyon fáradt voltam, alig vártam az akkor 13 hósom mikor fekszik már le. Bár még nem is tudtam hogy ikrek. 8 hetesen derült csak ki. Lányomnál ennyire nem voltam fáradt sose.
2012. febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát erősen gondolkodom,hogy lehet ikreket várok?....

Három gyerkőcöm van már,velük teljesen jól voltam sem hányinger sem fáradtság sem semmi különös mondhatni tök jól éreztem magam.

Most 7 hetes vagyok a negyedik babával de amikor elöször jártam uh-n még nem igazán látszott semmi így hétfőn lesz a következő uh.

Most nagyon másképp érzem magam,rettenetesen fáradt vagyok állva el tudok aludni,nagyfokú hányinger állandó szomjúság és az egyszerű házimunka is kifáraszt.Szuszogok zihálok még egy mosogatástól is.Nagyon álmos és fáradt vagyok minden pillanatban.Lehetséges,hogy hétfőn két babát látok majd???

2012. febr. 18. 11:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én eggyel is ilyen tünetekkel rendelkeztem. Egy nagy fiam lett. :)
2012. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Végül is mindegy,hogy egy vagy több babó:))csak furcsa megérzésem van valamiért...(nem bebeszélem!)
2012. febr. 18. 11:51
 6/11 anonim ***** válasza:

Ikerterhességnél magasabb a HCG szint, ha elmész egy labrvizsgálatra, akkor ez könnyen kideríthető (feltéve, hogy a terhességi időt elég pontosan meg tudod határozni, mert az elején pár hét eltérés is sokat számít még).

Ezen kívül, ha kétpetéjűek, az az ultrahangon is elég korán látszik, nekem 5 hetesen már 3 petezsákot láttak (akkor még nem volt szívhang).

Nekem hármasikreim vannak, és bszolút nem volt sem hányingerem, sem egyéb rosszullétem, így ez még nem jelent semmit.

Viszont sokkal hamarabb nőtt a hasam, érthető okok miatt, 3 hónaposan már nem fértem bele a ruháimba. (nadrágok, ill. melltartó).

2012. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt megerzesem, a férjemmel folyamatosan mondtam hogy valamiért azt gondolom 2-En vannak. Aztán a 6. Heti Uh-n csak egy, 5,4 mm-Es baba látszott, s akkor kérdeztük a dokit, hogy lehet e meg egy. Azt mondta hogy lehet hogy takarják egymást. A 9. Heten derült ki hogy tényleg kettő van, s ráadásul 2 perekkel, úgyhogy szerinti nem igaz hogy mar nagyon korán látszik :) 15+4 hkm.
2012. febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 2 peteju a perekkel helyett:)
2012. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság, voltál orvosnál?
2012. febr. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi vagyok! :)
2012. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!