Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy jó, ha 22 hetesen egyik...

Úgy jó, ha 22 hetesen egyik nap Gravidát, a másik nap meg Maltofert szedek?

Figyelt kérdés
A 12 hetes vérvételen alacsony lett picit a hematokrit, hemoglobin és a vörösvértest szám, így először Neo-Ferro-Folgammát írt fel a doki, de iszonyat szorulásom volt tőle, így mostanában váltottam a Maltoferre, ami nem okoz ilyen gondot. Ő napi 2x1-et írt fel, de szerintem azzal a mennyiséggel ugyanúgy szorulásom lenne. Minden nap eszek gyümit meg zöldséget és próbálok változatosan táplálkozni. Szerintetek elég ez így? Ti szedtek még valami mást?
2009. jún. 5. 06:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugyanebben a párosításban szedem, pedig nekem nincs bajom a vasammal. Az elején volt, elkezdtem szedni a Maltofert, aztán egy hónap után abbahagytam. Most a 29 hétben vagyunk és megint szedem egy hete, mert azt mondta a védőnő, kell a picinek, mert most raktározza el a saját vaskészletét. Én szedem mindegyiket, minden nap. Szerintem bajod nem lehet tőle.
2009. jún. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem úgy mondta a dokim, hogy egy héten kétszer vegyek be Elevitet, és amikor azt szedem, akkor aznap csak egy Maltofert veszek be, amikor nem szedek Elevitet, akkor 2 Maltofert. Szerintem próbáld ki, h amikor nem szedsz Gravidát, vedd be a két Maltofert, mert a vérképzéshez elengedhetetlen és a babád most kezd el igazán nőni. Aztán ha nem bírod, akkor 1 Maltofer mellé egyél olyat, amiben sok vas van!

Boldog babavárást!

26 h. pocis

2009. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!