Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajna megfáztam, és sajna...

Sajna megfáztam, és sajna ilyenkor mindig kijön a számon herpesz, mivel kenhetem ha pocakos vagyok? Herpesz tapasz milyen? Azt hogy szedem le az érzékeny herpeszről? Nem feltünő?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a herpesz tapasz rosszabb volt, mintha magától hagytam volna meggyógyulni. Szerintem hagyd, majd magától szépen meggyógyul. Ja, és a herpesztapasznak is vannak hatóanyagai.
2009. jún. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár fájdalmas amikor bekened, de a fogkrém segíthet. Az szárít, ezáltal gyorsabban múlik és mivel nincs benne olyan hatóanyag mint a gyógyszerben (igaz ezért a hatékonysága is kisebb) nem kell semmilyen káros mellékhatástól tartanod.
2009. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én éppen most gyógyultam ki,Compeed tapaszt használtam a herpeszemre.Nagyon jó,legalábbis nálam hatásos volt,hamar (4-5 nap alatt) elmúlt.Korábban én is megvártam,míg eltűnt persze 2-3 hétig tartott,állandóan kivérzett,viszketett stb.

Nem fáj az eltávolítása,mert általában pár óra elteltével-ahogy eszel/iszol- magától lejön.

Szerintem bármilyen erre ajánlott kencét használhatsz,mert nagyon pici dózisban kell alkalmazni és nem jut el a babához belőle semmi.

2009. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!