Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Durvább nőgyógyászati vizsgála...

Durvább nőgyógyászati vizsgálat után meddig "normális" vérzés, s mikor érdemes telefonálni v bemenni a kórházba? Lent folyt.

Figyelt kérdés
ma voltam kórházban vizsgálaton, csak vaklárma volt, azt hittem beindult a szülés de hazaengedtek végül. elég erősen vizsgált az orvos+felhelyeztek a méhszájhoz egy gézbucit magzatvizszivárgás teszt végett. azóta vérezgetek, nem erősen de folyamatosan. és nagyon fáj is.meddig normális ez, mikor telefonáljak szerintetek ha nem áll el a vérzés? a vizsgálat f10kor volt, a gézt f11kor vették le. ja és péntekre vagyok kiirva.
2012. febr. 22. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fáj, akkor szerintem hívd fel a nőgyógyászati osztályt a kórházban, és kérdezz rá hogy ez mennyire normális! Sok sikert!
2012. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én magzatvízvizsgálat után egy egész napig vérezgettem, mondták is, hogy ez lesz, de nekem fájni nem fájt semmi. Ha aggódsz, mindenképpen beszélj egy orvossal, hogy a fájdalom is normális-e.
2012. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!