Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes egy missed...

Beatrix25 kérdése:

Lehetek terhes egy missed abortusz után?

Figyelt kérdés
Utolsó menstruációm január 16-án volt.2011 decemberében missed ab. történt a 10. héten, sajnos nem fejlődött a baba, nem volt szívhangja. és rá 1 hónapra megjött januárba. De azóta nem . Már van egy kisfiam, és azt vettem észre h olyan tüneteim vannak, mint nála, és az előző babánál. Csak nem mertem tesztet csinálni, félek h nehogy baja legyen a babának. Mert még korainak tartom, meg az orvost is. Nagyon sokat eszem, mindig éhes vagyok, néha rosszul érzem magam, de más tünet nem igazán van, talán még a fáradékonyság, és a hasfájás néha-néha. De nincsen sok vizelés, ami a kettő terhességemnél ilyen korán kezdődött. Van, aki ugyanilyen helyzetben van, mint én? Mit csináljak? Mikor menjek orvoshoz? Mikor csináljak tesztet?
2012. febr. 22. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Terhes éppen lehetsz.

Én biztos tesztelnék a napokban,akár már reggel is.

Előbb-utóbb ki kell derülnie az igazságnak!

minden jót

2012. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem kisebb terhességem volt 8hetes.Missed ab után meg se jött nekem. 6 hét után kellet vissza mennem kontrollra,de én orvosom rá majdnem 2 héttel volt csak bennt.Kontrollon minden rendben volt,csak éppen nem jött meg.Mellem be volt duzzadva,szédültem 2 napja...Azt erre elküldött tesztre,vicces volt reggeli vizeletemet vihetem a laborba:D Azt délutánra kiderült,hogy gyengén pozitív:D Neked főleg nem kell paráznod:)Szerintem mennyél el a patikába és vegyél egy NORMÁLIS tesztet(reggeliből csináld mindenképpen),ha pozitiv aznap hívhatod a nőgyógyászatott és kérhetsz időpontott.(előző leleteidet mindenképp vidd el)Sok sikert,remélem babás vagy!!!
2012. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy írtatok!Legszívesebben már ebben a pillanatban rohannék a patikába egy tesztért,de....félek...nem a babától,hanem hogy túl korai még az öröm,mert az előző terhességemmel is az volt,és elég nehéz egy abortusz után felállni...de a kisfiam miatt muszály.Hát én is nagyon remélem h ott van a picurka.Ma újabb tüneteket fedeztem fel,nem vagyok olyan,aki bebeszéli magának,h.terhes.Annyira fáj délelőtt óta a derekam,mint még soha,fájdogál a hasam(nekem pont akkor szokott fájni,mikor aznap megjön,előtte nem)de néhány hete így megy.a másik pedig az,hogy kívánom a sok folyadékot.eddig úgy kellett magamra parancsolni,hogy igyak már,még mikor a kisfiamat szoptattam,akkor is erőszakkal ittam,annyira nem tudtam inni.hát szerintem gyanúsak már egyre jobban a tünetek.legalább is remélem.

És mi a véleményetek arról,hogy abortusz után sokkal jobban megtapad a baba?ezt olvastam,ez így lehet,vagy nem?

2012. febr. 23. 12:07
 4/6 anonim válasza:

Leírom az én esetemet, remélem a tiéd is hasonló lesz. Több, mint 2 és fél év sikertelen próbálkozás után 2011. februárjában végre pozitív lett a tesztem a 34.születésnapomon. A boldogságunk kimondhatatalan volt, a párommal madarat lehetett volna fogatni. Március elején elkezdtem vérezni, UH, nincs szívhang, egy hét múlva kontroll, majd missed ab.

Teljesen padlón voltunk lelkileg. Természetesen kivártuk a három hónapot, illetve a műtét utáni 3 menstruációt, addig védekeztünk. Aztán júliusban összesen egyetlen alkalommal voltunk együtt, mert ellentétesen dolgoztunk,mégis terhes lettem.Már alig várjuk, hogy megszülesen a kislányunk. Nagyon remélem, hogy Nálatok is hasonlóan jól alakulnak a dolgok, és a teszted pozitív lesz!!!Jó babavárást!!!

33+3 hkm

2012. febr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen azt mondják ilyenkor fogékonyabbak vagyunk és könnyebben megtapad.Tudom milyen fájdalmas és mennyire aggódsz,hogy mi lesz.De ugy kell felfogni,hogy veled még1x nem történhet meg és ha törik szakad megszüljük a picurt.Neked még jobb a helyzeted:) Műtét közben derült ki hogy 2 méhem van:S 7hétel rá mentem el kontrollra(most kedden) ahol elmondtam,hogy nem jelentkezett menses csak barnázás(pecsételő vérzés),melleim megduzzadtak,szédültem pár napja,azt beutalt egy tesztre laborba ahol kiderült,hogy gyengén pozitív az az nemrég terhes lettem,szóval 100%,hogy jobban megfogan és megtapad.Kb 2 hetes terhes lehetek:) De ezt valahogy egy nő megérzi ha terhes:) Azt jövőhéten megyek uhra és orvos leszögezte ha pozi lesz a teszt onnantol sűrű vizsgálatok:)Vegyél egy tesztet valami jobbat és írd meg,hogy mi a helyzet,nagyon kíváncsi vagyok:) De hidd el ott lesz a baba!!!!!!!!!
2012. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2012. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!