Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt jobban ápolját...

Terhesség alatt jobban ápoljátok a bőrötöket? Használtok esetleg valamilyen "speciális" krémet, testápolót?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, többet kenem magam. Sima (Avonos) testápolót használok, a pocakomat is azzal kenem minden este. Eddig egy striám sincs.


35 hkm

2012. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt a testápolót használom, mint amúgy is, csak gyakrabban kenem a hasam és a mellem, mert azok szoktak viszketni.
2012. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a DM-es babylove-ot használom és a tégelyes alverde (rózsaszínű) testvajat! Ezeket felváltva, nekem nem lett csíkos egyenlőre a bőröm!

37hkm

2012. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jóval többször kenem magam, úgy érzem, csont száraz a bőröm. Viszketek, mint egy rühescica :S

És a kezemen kezd valami ekcéma forma kialakulni, megyek megnézetem bőrgyógyászaton :S

A kezem mintha 10 évet öregedett volna :(

Szörnyű :(

Amúgy striáim nincsenek, csak ez a szárazság rossz :(

2012. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

100%-os sheavaj, kakaóvaj, kókuszvaj az antalvali.com webáruházából (Bionom Biobolt).

Én striás vagyok fiatalkoromból, de a pocakomon semmi.

30 hetes km.

2012. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a 30. héttől kenem a pocakom és a ciciket a DM-es Babylove-os olajjal (máshova nem híztam, azért csak ezeket). A függőleges, középső barna csíkon kívül nincsenek csíkjaim.

37h kismama

2012. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A Védőnő szerint minél zsírosabb krémet kell használni, ezért a sima kék Niveat használom már az eleje óta. Hál istennek semmi csíkom nincs. 38hkm
2012. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok. Igen, nekem a kozmetikusom mondta, hogy a sima olívaolaj is jó akár, csak rugalmas legyen tőle a bőr.
2012. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!