Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség korai szakaszában...

A terhesség korai szakaszában ( az 1 elmaradt menzesz után) normális hogy annyira görcsölök folyton úgy érzem mint akinek meg van meg feszül a méhem?

Figyelt kérdés
másnál is volt már így?ez normális?
2012. febr. 23. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
én is görcsöltem eléggé, ez a megvan érzés normális
2012. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elején azt hittem azért görcsölök, mert meg fog jönni. Aztán nem jött. :) Kb 2 hétig tartott nálam. A magnézium+b6 vitamin sokat segít. Szerezz be egy dobozzal, és jobb lesz :)
2012. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is görcsöltem, folyton azt hittem, hogy megjön. Állandóan a wc-t jártam, azt néztem nem vérzek-e. :) 5 hónapos lesz... :)
2012. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!!nálatok esetleg olyan volt hogy be volt dagadva a mellbimbótok?
2012. febr. 23. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem bedagadva nincs, csak rettenetesen érzékeny az elejétől fogva. Már annyira, hogy néha fáj.
2012. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam.Utólag kiderűlt a szalagok nyúlnak és a méhem nő!MagneB6 ot szedjél nekem még mindíg előfordúl pedig 26hetes vagyok.
2012. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok.Mintha én tettem volna fel a kérdést. Csak mellé nekem van egy kis ragacsos folyásom is. Kalkulátor szerint ma 5+1 vagyok.
2012. febr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!