Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhességig kell...

Hány hetes terhességig kell felkeresni a védőnőt?

Figyelt kérdés
Most voltam UH-n 9 hetes és 3 napos terhes vagyok. 4 hét múlva kell mennem a 12 hetes vizsgálatra. Kérdeztem a dokim a védőnőről, és ő azt mondta, hogy majd a vizsgálat után ír a neki papírt, addig nem kell. Ez így teljesen rendben van?
2008. ápr. 9. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már 8 hetesen elmentem hozzá. 7 hetesen vizsgált meg először a doki, adott egy papírt, hogy terhes vagyok és azzal mentem a védőnőhöz, aki rögtön ki is állította a kiskönyvet.
2008. ápr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

boldog babavárást

2008. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenhol más a szokás.

Én az első 5 hetes uh után már mentem , a doki küldött. Annak ellenére, hogy akkor még nem is volt szívhang, a védőnő kitöltötte a kiskönyvet, ami ugye a te érdeked, hogy minél előbb meglegyen.

Sok helyen csak "élő magzat" megállapítása, tehát 7-8 hét után kell menni a védőnőhöz addig nem is állít ki semmi kiskönyvet.

Van ahol a vetélés kockázata miatt csak 12 hét után mennek védőnőhöz és akkor állítanak ki kiskönyvet.

Én azt mondom, hogy fogd meg az uh papírodat és keresd fel a védőnőd, baj biztos , hogy nem lesz belőle!!

Utána pedig durván havonta kell menni hozzá, ő mondja meg mindig, hogy mikor akar látni ismét.

2008. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia

En a 9 het utan mentem akkor kuldott az orvosom,ez volt a masodik vizsgalatom,es aztmondta,h akkor kuld amikor mar van szivhang is.

De ne idegeskedj miatta,raersz elmenni majd akkor,ja es En ugye 9 hetesen voltam a vedononel,es majd csak most penteken megyek ujra 19 hetesen.Az En vedonomet inkabb nem is minositenem,tok feleslegesen kell mennem hozza,de voltam mashol eloadason,es ott annyira aranyos,es segitokesz vedonok voltak,csak ugye nem valaszthatunk vedonot sajnos.

Boldog babavarast kivanok

19 hetes kismama

2008. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors tanácsaitokat!
2008. ápr. 9. 13:29
 6/7 anonim ***** válasza:
12.
2008. ápr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pedig úgy tudom, hogy a 12. hétig fel kell keresni a védőnőt,mert különben valamilyen juttatásra nem leszel jogosult. Olvass utána, mert nem mindegy, én 10,5 hetesen voltam.
2008. ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!