Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek kisfiú vagy...

Szerintetek kisfiú vagy kislány a babócám? (kép mellékelve)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Külföldön élek, és a nőgyógyászom nem akarja elárulni, hogy micsoda a kis jövevényünk :) (mondván, hogy ő már 40 éve evvel foglalkozik és régebben nem tudták megmondani, és az úgy volt a jó). Úgyhogy akárhogy győzködtem, nem mondja meg. Majd ha hazajövök Magyarországra árpilisban, elmegyek egy UH-ra, hogy megnézzék, mert kiváncsi vagyok! :)


[link]


[link]


[link]

Amúgy a 15. hétbe értem, ez a kép 2 hete készült. :) Hátha valaki tudja:) Vagy ki tudja silabizálni :)


2012. febr. 27. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:

A tippem hogy kisfiú.


Majd kiderül, ha áprilisban megtudod írd meg.

2012. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem 15-ik héten még az orvosnak is csak tippelnek. akkor még ha jobban látja sem mond 100%-t.


látom németorzságban élsz. én is, tölem megkérdezte hogy akarom-e tudni. majd megmutatta mit lát.

2012. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán fiúcska:) a második kép alapján
2012. febr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

az össze kép alapján kisfiúnak tünik


egyébként meg jó bunkó a nőgyógyász hogy nem mondja meg a nemét,

azt hiszem azért joga van tudnia az anyukának ,már csak a babakelengye miatt is hogy milyen szinűt vásároljon.

meg egyébként is..

2012. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Svájcban élek:) Köszönöm az eddigi válaszokat! van egy 12 éves nagyfiúnk, és reménykedünk, hogy hátha egy picike kislányunk is lesz :) De ha nem, nem baj, csak egészséges legyen :) de mégis kiváncsi vagyok!
2012. febr. 27. 15:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Várok további tippeket :) Hátha reménykedhetek még kicsit!
2012. febr. 27. 15:25
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem is fiú!
2012. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A megvastagodás a lába között a köldökzsinór is lehet :) Így szerintem ezek alapján és 50-50% :)
2012. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

12 hetesen még szerintem is 50-50% az esély

áprilisban majd kiderül

2012. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!