Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nászútra indulunk a férjemmel...

Nászútra indulunk a férjemmel repülővel! Hogy lehet azt kivédeni hogy az ellenőrző kapun ne kelljen átmennem a baba miatt? Még pici a pocakom így ez nem látszódna!

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi papírt kell bemutatni a reptéren, így másképp fognak átvizsgálni.
2012. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell orvosi papír, csak szólj hogy baba van. Kézzel fognak megmotozni.
2012. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz az ellenőrző kaputól. Én 8x mentem át rajta a terhességem alatt, teljesen egészséges a fiam.
2012. febr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudtam.hogy az veszelyes lehet,en rednszeresen repultem mindket terhessegem alatt,de soha semmi gondom nem volt belole,es ket gyonyoru egeszseges gyermekem van.

Az orvosi papir esetleg jo otlet,bar en meg nem lattam soha a repteren,hogy terhes anyuka nem ment volna at rajta.Azert probald meg...

2012. febr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is többször sétáltam át az "átvilágítón", amikor 22-25 hetes terhes voltam. A Doki szerint semmi veszélyt nem jelent, a Kisfiam egészséges. (kopp-kopp)
2012. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a kapu csakk egy fémdetektor. Semmi bajod nem lesz tőle. Nem ér semmilyen sugárzás.
2012. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!