Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Naptár szerint 7+3, méretek...

Naptár szerint 7+3, méretek szerint 6+3 terhes vagyok. Mikor lehetett a megtermékenyítés? Ciklus diagram lent.

Figyelt kérdés

Voltam nőgyógyásznál, és Duphastont írt fel, mert túl kicsi a petezsák. Szerintetek nem lehet, hogy egy héttel később volt a megtermékenyítés és azért kicsi? A Duphastonnak lehetnek káros hatásai a magzatra? Köszi

[link]


2012. febr. 28. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó helyre húzta be a ciklus a pét. Aznap vagy másnap lehetett a megtermékenyítés.
2012. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tényleg csak az az 1 együttlét volt, amit a diagramban feltüntettél? Mert akkor kétség kívül aznap vagy másnap foganhatott, de 1 héttel később tuti nem. Amúgy a hőd alapján is arra a napra tehető az ovuláció, úgyhogy nagyon valószínű, hogy akkor fogant. A duphastont pedig nem írta volna fel, ha ártana a babára nézve.
2012. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem 6 hetesen 5nek mondtak,mert csak az üres petezsák látszott,amikor visszarendeltek mensi szerint 9hetes voltam,de csak 8nak mondtak a baba mérete szerint. Amikor mennem kellett 12+6hetesen az UH-ra,hogy tarkóredőt nézzenek,már nem tudtak,mert 13+6hetes voltam.Mostanra érte utol a baba magát.

Nekem is azt mondták,hogy 1héttel később volt peteérésem,most meg kiderült nem. :) Én is szedem a Duphastont.


Ne idegeskedj,pihenj,amennyit csak tudsz.

Lehet,a Te babád is lassabban kezd el nőni,de ha beindul... :)

Boldog babavárást!

2012. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 9+1-en voltam uh-n, akkor a méretei alapján 8+2-nek mondták.

Azután a 12 hetesen 12+3-on voltam, és a méretei szerint 12+2 volt, vagyis behozta:)


6-7 hetesen még annyira pici, ha csak pár mm-t mozdul odébb a doki keze a mérésnél, már napokban mérhető a különbség.


Viszont ha tényleg csak akkor voltatok együtt, mikor jelölted, akkor valószínű, hogy 6 hetes és nem 7.

2012. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Nem csak akkor voltunk együtt, elfelejtettem hozzátenni, 2-3 naponta végig. Izgulok egy picit, de nagyon remélem, hogy minden rendben lesz. Elöző gyerekemmel is le voltam maradva az elején, de akkor nem írt fel Duphastont. Ez aggaszt. Nektek is jó babázást vagy boldog babavárást!
2012. febr. 28. 17:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, és rosszul fejeztem ki magam, egy héttel később a 14. naphoz képest. Mert ugye az a normális. Tehát lehet, hogy 20. nap körül volt? mert akkor a méretek megegyeznek.
2012. febr. 28. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!